Bozulan HDD'den uygulama silerken "Geçersiz sürücü" hatası

Dorlock

Femtopat
Daha fazla  
Geçen günlerde HDD'im bozuldu içinde sadece oyun dosyaları bir de Steam ve Epic Games Launcher vardı. Bugün Steam ve Epic Games'i kurmaya çalıştım, Steam sorunsuz kuruldu fakat Epic Games Launcher'ı kurmaya çalıştığımda "geçersiz sürücü: D\" diye bir hata aldım. Sonra uygulamalar ve özelliklerden Epic Games'e baktım orada duruyordu, kaldır butonuna basınca gene "geçersiz sürücü: D\" hatasını aldım. Epic Games Launcher'ı nasıl kaldırabilirim?

Ekran görüntüsü 2020-10-29 155534.png

Hata:

resim_2020-10-29_155815.png

İlk önce kurduğunuz yerdeki Epic Games dosyalarını silin daha sonra denetim masasından veya ilk fotoğrafınızda olan yerden kaldırmayı deneyin büyük ihtimal ile olacaktır diye umuyorum

(Burası veya denetim masasından kaldırmayı deneyin fakat dediğim gibi ilk önce kurduğunuz yerden Epic Games'i çöp kutusuna atın)

(GÜNCEL) HDD bozuk gerçi hiç ellemesen daha iyi olabilir HDD kökten gidebilir ve bilgisayar açılmayabilir sonra yeni hdd :-D

İlk önce kurduğunuz yerdeki Epic Games dosyalarını silin daha sonra denetim masasından veya ilk fotoğrafınızda olan yerden kaldırmayı deneyin büyük ihtimal ile olacaktır diye umuyorum

(Burası veya denetim masasından kaldırmayı deneyin fakat dediğim gibi ilk önce kurduğunuz yerden Epic Games'i çöp kutusuna atın)

(GÜNCEL) HDD bozuk gerçi hiç ellemesen daha iyi olabilir HDD kökten gidebilir ve bilgisayar açılmayabilir sonra yeni hdd :-D
Windows SSD'de yüklü, HDD bozulduğu için çıkardım zaten, Epic games HDD'nin içindeydi.

Geri
Yukarı