Bozulan RX 570 iade mi edilmeli yoksa tamir mi edilmeli?

Flexxı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik teknikeri
Arkadaşlar, öncelikle iyi günler dün XFX marka RX 570 model ekran kartım bozuldu. Kartı servise göndermesi için bilgisayarcı bir tanıdığıma verdim. O da bugün bana ilettik eğer kartı yapabilirse yaparlar yapamazlarsa yeni kart ya da ücret iadesi yaparlar dedi. Firmalar eskiden kart veriyordu. Ancak şu an ücret iadesi veriyorlar dedi, 1000 TL bir ücret iadesi varmış. Acaba kartı alıp 800 TL'ye yaptırsam mı yoksa firmayla konuşup yeni kart alsam 1000 TL fiyattan düşerler mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, öncelikle iyi günler dün XFX marka RX 570 model ekran kartım bozuldu. Kartı servise göndermesi için bilgisayarcı bir tanıdığıma verdim. O da bugün bana ilettik eğer kartı yapabilirse yaparlar yapamazlarsa yeni kart ya da ücret iadesi yaparlar dedi. Firmalar eskiden kart veriyordu. Ancak şu an ücret iadesi veriyorlar dedi, 1000 TL bir ücret iadesi varmış. Acaba kartı alıp 800 TL'ye yaptırsam mı yoksa firmayla konuşup yeni kart alsam 1000 TL fiyattan düşerler mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Tamir et sonra 2. Elden çok temiz diye sat.

Tamir et sonra 2. Elden çok temiz diye sat.
Niye haram bir yola düşsün ki? Belki çok isteyen, para biriktiren , her gün hayalini kuran birine satacak. Onda da arıza çıkacak. Yazık değil mi yani? Sadece ona değil kimseye satılmamalı tamir surecini söylemeden benim fikrim.

Niye haram bir yola düşsün ki? Belki çok isteyen, para biriktiren, her gün hayalini kuran birine satacak. Onda da arıza çıkacak. Yazık değil mi yani? Sadece ona değil kimseye satılmamalı tamir surecini söylemeden benim fikrim.

Çok temiz dedim zaten, tamirsiz yaz demedim. İnsanların hakkına girilmez, sonra hesabını veremez.

Geri
Yukarı