Bozulan SSD'de "Reboot and select proper Boot Device" hatası

Pansy

Hectopat
Daha fazla  
SSD'im bozuldu ve PC'de bir tek HD'dim kaldı. Reboot device hatası veriyor. Bu bilgisayarımın artık FreeDOS olduğu anlamına mı geliyor (Windows SSD'de yüklü)? Ve başka bir SSD'ye Windows 10 yükleyip çalıştırabilir miyim? Nasıl çalıştırırım?

Önemli dosya yoksa çıkar SSD'yi aynı yere farklı bir SSD tak ve UEFI Windows 10 kur tekrar.

Hayır, FreeDOS bir işletim sistemi. Kendi kendine yüklenmiyor. Neyse, ya Hard Diske Windows kurabilirsin ya da yeni SSD'ye. Rehberimiz mevcut:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır, FreeDOS bir işletim sistemi. Kendi kendine yüklenmiyor. Neyse, ya Hard Diske Windows kurabilirsin ya da yeni SSD'ye. Rehberimiz mevcut:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

USB'im yok. Başka bir bilgisayardan SSD'ye yükleyip sonra kendi bilgisayarımda çalıştırabilir miyim?

ben recep baltaş

Yeni konular

Geri
Yukarı