Branş deneme çözmeye ne zaman başlanmalı?

350379

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben 10. siniftan 11. sinifa geçtim ve 9-10 aciklarimi kapatmak icin de TYT kursuna gidiyorum. İlk basladigimda 40 netle baslamistim şu an 75’leri zorluyorum ve matematikte 12 netle baslayip şu an 23 nete kadar ciktim. Brans denemenin etkisi oldugunu dusunuyorum. Sizce haftada bir Brans deneme cozmek icin daha erken mi yoksa netimi daha da arttirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde branş denemeleri için son 5-6 ay uygun gibi ya da en azından TYT'yi yaparken tüm sorulara zaman ayırabilecek kadar seri hale falan gelince başlayın derdim. Fakat şu an 75 net yapıyorsanız zaten ortalama bir düzeye gelmişsiniz diyebilirim. Süre tutmak kaydıyla branş denemesi çözebilirsiniz, bir zararı olmaz, soru tiplerine alışmış olursunuz. Tabi 75 net yaparken sadece branş denemesi çözüp diğer dersleri de unutmayın derim, arada tam deneme de yapabilirsiniz.

Normalde branş denemeleri için son 5-6 ay uygun gibi ya da en azından TYT'yi yaparken tüm sorulara zaman ayırabilecek kadar seri hale falan gelince başlayın derdim. Fakat şu an 75 net yapıyorsanız zaten ortalama bir düzeye gelmişsiniz diyebilirim. Süre tutmak kaydıyla branş denemesi çözebilirsiniz, bir zararı olmaz, soru tiplerine alışmış olursunuz. Tabii 75 net yaparken sadece branş denemesi çözüp diğer dersleri de unutmayın derim, arada tam deneme de yapabilirsiniz.

Tamam dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı