Elektronik Braun MGK 5045 100. Yıl Özel Max Serisi Erkek Bakım Kiti 999 TL!

Braun MGK 5280 modelini kullanıyorum, oldukça kaliteli bir üründür ve memnunum. Ancak alacaklara uyarayım; makinenin başlıkları değiştirdiğimiz iç kısmında yer alan tutacaklar belli bir kullanım sonrasında deforme olmaya başlıyor. Herhangi bir başlığı taktığınızda gevşeklik hissi veriyor ve iyi oturmadığı için titreşimden biraz ses çıkıyor.

Kuaföre para vermemeye niyetliyim bu yüzden satın aldım. Umarım istediğim tarz sakal traşı olabilirim. Bir üst fiyatı 1299 TL ve Nays ile satın alırsanız çok daha ucuza alabilirsiniz. Konu için teşekkürler.

Bu zamana kadar kullandığım tıraş makinaları arasında en çabuk körelen ve kullanması eziyete dönen marka Braun oldu, önermiyorum.

İki haftada bir tıraş olan biri olarak şu modeli almıştım, tek şarjda 3 ay kullandım. Kısa (3-4 numara) saç modelim var hep ve hem sakal hem de saç tıraşı için mükemmel diyebilirim. Islak kuru özelliği var ben hep kuru ortamda kullandım ama su altında yıkadım. Zaten bu tarz makineler sıfır almıyor. Sıfır alan başka modelleri var onlar da biraz pahalı geldi ve saç özelliği yok diye tercih etmedim.
Screenshot_2023-06-12-16-08-42-396_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Geri
Yukarı