Braun MGK3220 vs. Philips MG3710/15

terzarima

Hectopat
Makaleler
10
Selamlar,
Sakal için tıraş makinesi araştırıyordum, Braun ve Philips arasında kaldım. Çok tıraş olan biri sayılmam, kirli sakalı severim, o yüzden makinenin sinek kaydı yapıp yapmadığını önemsemiyorum. Makinenin uzun ömürlü ve evde kullanmak için elverişli olması benim için yeterli.

Geçmişte Powertec TR-1700 kullanmıştım ama evde kullanmaya pek uygun değildi, daha çok endüstriyel/işletme (berberler) için uygun gibiydi, kılları etrafa çok dağıtıyordu, bıçakları batıyordu, kullanışsız gelmişti bana. Bu gibi nedenlerle şu an daha kurumsal bir firmanın ürününü tercih etmek istiyorum.

Bu ürünleri kullanan varsa tecrübelerini dinlemek isterim.

Braun MGK3220: Braun MGK 3220 Erkek Bakım Kiti 6in1 Şekillendirici

Philips MG3710/15: Satın al: Philips Multigroom series 3000 6'sı 1 arada, Yüz MG3710/15 6'sı 1 arada, Yüz

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu ürünler o kadar iyi değil sadece markaları var haberiniz olsun. TR 1700 de o kadar iyi bir model değil daha uygun Powertec ürünleri var 1700'den memnun kalmamanızı normal karşılıyorum.

Son düzenleme:
Hocam bu ürünler o kadar iyi değil sadece markaları var haberiniz olsun. TR 1700 de o kadar iyi bir model değil daha uygun Powertec markaları var 1700'den memnun kalmamanızı normal karşılıyorum.
Evet, doğrudur bu ürünler alt segment.

Powertec modelleri çok karmaşıktı, bir sürü model var, o an içlerinde daha teknolojik ve diğerlerine göre daha yeni bir model olduğunu düşündüğüm 1700 modelini almıştım. Tabii yorumlara falan da bakmıştım, olumsuz bir şey hatırlamıyorum. Ürün yine iş görür, motoru falan güçlü ama kullanışsızdı bana göre.

Philips'in orta segmente hitap eden multigroom 5000 serisi de var, o sanıyorum ki nispeten daha iyi: Baştan ayağa erkek bakım seti – 5000 Serisi | Philips

Ancak en başta dediğim gibi günü kurtarması benim için yeterli.
Bunun yanında kurumsallık da önemli.
500 TL'yi aşmayı da şu an için düşünmüyorum.

Geri
Yukarı