Brave "BAT" nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hantallıkta Chrome'u bile geçen bug'lı bir tarayıcıyı kullanmanız için verilen, damlaya damlaya biriken rüşvet token'ı.
Çok düşük, ayda belki 10 lira için reklam bildirimini izleyip dikkatini dağıttığına değmiyor.

Bu arada gayet iyi bir tarayıcı.
Ben hiç beğenmiyorum Opera bile ondan daha iyi :D Hiç değilse bedava gömülü eklentisiz VPN'i var seçim yaklaşırken patlama günlerinde kullanmalık. B(ug)rave her güncellemede daha kötü hale geliyor. Youtube düzgün çalışmıyor videolar ve sesler takılıyor sayfa yükleme süreleri yavaşlıyor vb.
Sizin dediğiniz sorunlar neden bende olmuyor.
Bilemem

Chrome doğal olarak kendi servisi olan Youtube'u en hızlı açan tarayıcı, artık diğer tarayıcılardan gelen trafiği mi milisaniyelerce yavaşlatıyor bilmem ama Firefox mesela Chrome kadar hızlı olmasa da stabil, Chrome Opera gibi tarayıcıların da sıkıntısı RAM, Sabit Disk vb. kaynak tüketimi.

Son düzenleme:
Ben hiç beğenmiyorum Opera bile ondan daha iyi :D hiç değilse bedava gömülü eklentisiz VPN'i var seçim yaklaşırken patlama günlerinde kullanmalık. B(ug)rave her güncellemede daha kötü hale geliyor. YouTube düzgün çalışmıyor videolar ve sesler takılıyor sayfa yükleme süreleri yavaşlıyor vb.

Sizin dediğiniz sorunlar neden bende olmuyor.

Geri
Yukarı