Brave Browser donuyor

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Brave Browser'da ani drop yiyorum. Yaklaşık 8 aydır falan kullanıyorum sanırım, çok memnundum ancak bu güncellemede donmaya başladı. Sizde de oluyor mu?

Brave tarayıcısını kullanmadığım için sorununuz hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Fakat internette araştırdığım kadarıyla yeni bir güncellemeyle sorun çözülene kadar donanımsal hızlandırmayı kapatmayı deneyebilirsiniz. (Settings --> Additional Settings --> System --> Hardware Acceleration yolundan ilgili ayarı bulabilirsiniz.)

İkinci bir yol olarak da son yüklediğiniz herhangi bir eklenti varsa onu devre dışı bırakıp tekrar deneyebilirsiniz.

Brave Browser'da ani drop yiyorum. Yaklaşık 8 aydır falan kullanıyorum sanırım, çok memnundum ancak bu güncellemede donmaya başladı. Sizde de oluyor mu?

Brave tarayıcısını kullanmadığım için sorununuz hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Fakat internette araştırdığım kadarıyla yeni bir güncellemeyle sorun çözülene kadar donanımsal hızlandırmayı kapatmayı deneyebilirsiniz. (settings --> additional settings --> System --> hardware acceleration yolundan ilgili ayarı bulabilirsiniz.)

İkinci bir yol olarak da son yüklediğiniz herhangi bir eklenti varsa onu devre dışı bırakıp tekrar deneyebilirsiniz.

Arkadaşın dediklerini yapabilirsiniz arkada indirme yapan veya internetten kullanan bir uygulama var mı? Veya modem hızınıza bir bakın.

Brave tarayıcısını kullanmadığım için sorununuz hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Fakat internette araştırdığım kadarıyla yeni bir güncellemeyle sorun çözülene kadar donanımsal hızlandırmayı kapatmayı deneyebilirsiniz. (settings --> additional settings --> System --> hardware acceleration yolundan ilgili ayarı bulabilirsiniz.)

Eklenti yok. Donanımsal hızlandırma performans için önemli bir şey değil mi? Şu anlık drop gitti gibi reset attım bilgisayara.

Eklenti yok. Donanımsal hızlandırma performans için önemli bir şey değil mi? Şu anlık drop gitti gibi reset attım bilgisayara.

Peki bende kullanıyorum Brave bana da oluyor genellikle arkada bir ağ hizmeti çalışınca veya internet hızı düştüğünde oluyor.

@EMİR37

1646811705739.png

Arkada çalışan ağ hizmeti yok.

O zaman tek önerim ayarlarınızı yedekleyip Brave'i tüm kalıntıları ile silin.
Bende yaşıyorum dediklerim belki olabilir diye denemenizi istedim.

Benim Brave güncellenmiyordu, bug'a girmişti daha yeni indirdim sayılır şu an.

Geri
Yukarı