Brave browser güvenli mi?

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Ben bu tarayıcıya TC kimliğimi bile girdim. Kurucusunun aynı zamanda Mozilla vakfının eski ceo'larından olmasına ve aynı zamanda Java Script'inde kurucusu olmasına güvendim.
Gizlilik konusunda Firefox'u geride bıraktığına güvendirdi beni. Bunu Brave'den yazıyorum.
Eğer güvenli değilse Vivaldi'ye geçeceğim. Lütfen aydınlatın beni. 😔

Ben bu tarayıcıya TC kimliğimi bile girdim. Kurucusunun aynı zamanda Mozilla vakfının eski ceo'larından olmasına ve aynı zamanda Java Script'inde kurucusu olmasına güvendim.
Gizlilik konusunda Firefox'u geride bıraktığına güvendirdi beni. Bunu Brave'den yazıyorum.
Eğer güvenli değilse Vivaldi'ye geçeceğim. Lütfen aydınlatın beni. 😔
Adamlara inanıp inanmamak senin elinde.
Ya bütün kodu alıp okuyacaksın ya da Firefox'a geçip benip PP'min aynısını yapacaksın :D
Açıkçası bana da garip geldi, artık tavsiyesini bırakıyorum.
Zaten kapalı kaynak olan tarayıcıları ender tavsiye ederdim böylece gerekli ve güzel açıklama yapılana kadar Brave tavsiyesini bırakıyorum.

Adamlara inanıp inanmamak senin elinde.
Ya bütün kodu alıp okuyacaksın ya da Firefox'a geçip benip PP'min aynısını yapacaksın :D
Açıkçası bana da garip geldi, artık tavsiyesini bırakıyorum.
Zaten kapalı kaynak olan tarayıcıları ender tavsiye ederdim böylece gerekli ve güzel açıklama yapılana kadar Brave tavsiyesini bırakıyorum.

Aynen, Sanırm en doğru tavsiye bu. Bildiğim kadarıyla Brave açık kaynak kodlu bir arama motoru. Kodlarını inceleyebilirsin fakat bu bir çözüm değildir.

Aynen, Sanırm en doğru tavsiye bu. Bildiğim kadarıyla Brave açık kaynak kodlu bir arama motoru. Kodlarını inceleyebilirsin fakat bu bir çözüm değildir.
Ben o cümleyi biraz şaka amaçla yazdım zaten :D.
Dediğim gibi bundan sonra Brave önermeyeceğim Firefox candır :kalp::kalp:.
Edit: Brave açık kaynakmış.

Vivaldi'ye geçtim risk almaya gerek yok. Teşekkürler. Eich'in tarayıcısı hakkında böyle bir haber beklemezdim.

Firefox güzel ama ağır.
O kadar değil ya :D.
Bence o kadar şimdi kulanımları atayım, bir konuda hazır vardı.

Vivaldi'de senkronizasyonu nasıl yapabilirim?
Firefox 32 GB RAM bilgisayarda ağırdı.
Telefonda 3 GB RAM ve Android 6.0.1. Firefox telefonumda sıkıntı.

Geri
Yukarı