Brave kullanmaya devam etmeli miyim?

aspdokwoak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 1 yıldır Brave kullanıyorum ve artık biraz sıkıldım evet para falan veriyor ama çok az artık 7.000 BAT var 1 dolar 4 aydır 1 doların üstünü göremedim. Yani para falan vermiyor artık kullanılmaya devam edilir mi? Merak ettiğim soru bu yoksa başka tarayıcılara geçeceğim eğer kazanc sağlamıyorsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eniyi o biliyorum bende onu kullanıyorum şu ana kadar sorun yaşamadım tavsiyem devam et bayağı bir bınaldıysan Opera veya vb. tarayıcı kullan.

Ha bir de Brave para kazanma gibi bir düşüncen varsa bir kere onu unut.

Para vermesinin bir artı olduğunu düşünmüyorum. Yani 3 ayda 30 TL vermesinin pek bir önemi yok gibi. Açıkçası ben bu zamana kadar Brave'in bir zararını görmedim, gayet rahat kullanım sunuyor. Ama eğer sıkıldıysanız Edge geçebilirsiniz.

Yani brave den sıkıldıysan reklamsız iyi kalite edge var birde siz kendi görüşünüze bakarak Yandex i nasıl buluyorsunuz

Yani brave den sıkıldıysan reklamsız iyi kalite edge var birde siz kendi görüşünüze bakarak Yandex i nasıl buluyorsunuz
ben edgeyi seviyorum zaten ilk onu kullanıyordum ve bütün taraycıları denedim midori slimjet torch yandex opera chrome hepsi kendince güzel yandexe gelince yandex iyi bir uygulama yani cogu güzel ozellikler var ama rus tabanlı olması yani genel kitle nedense rus bir kısım var mesela orada sadece ruslar yazı yazıyor gibi. ben biraz sadeliğe önem veriyorum artık sadelik kalmadı browserlerde

Brave, Windows'ta en çok RAM tüketen tarayıcılardan birisi. Mac'te ise hem daha az RAM tüketiyor hem hızlı. Brave ve Firefox'ta Windows'ta bellek sızıntıları mevcut. Eğer kısıtlı RAM ile kullanıyorsanız Brave kullanmanızı tavsiye etmem, onun yerine RAM ile ve Windows ile stabil çalışan Edge ile Chrome ikilisini öneririm.

Lakin ikisi arasında pek de fark yoktur, görünüm istiyorsanız Edge, sadelik istiyorsanız Chrome'ye geçmenizi öneririm. Edge, Brave kadar RAM tüketen bir tarayıcı değil ve maalesef Brave, eskiye nazaran gün geçtikçe daha hantallaşıyor, eski performansını yitirmiş vaziyette.

Edge ve Chrome için ise uBlock Origin, mue ve Shazam öneririm. Brave ekibi sorunları da artık ciddiye almıyorlar ve müşteri sorunları ile eskisi kadar ilgili olmuyorlar. Kısaca size tavsiyem Edge ile Chrome, başka tarayıcıya geçmenizi önermem. Üstte Opera'yı öneren arkadaş olmuş lakin Opera'yı asla ana tarayıcınız yapmanızı önermiyorum.

Brave, Windows'ta en çok RAM tüketen tarayıcılardan birisi. Mac'te ise hem daha az RAM tüketiyor hem hızlı. Brave ve Firefox'ta Windows'ta bellek sızıntıları mevcut. Eğer kısıtlı RAM ile kullanıyorsanız Brave kullanmanızı tavsiye etmem, onun yerine RAM ile ve Windows ile stabil çalışan Edge ile Chrome ikilisini öneririm.

Lakin ikisi arasında pek de fark yoktur, görünüm istiyorsanız Edge, sadelik istiyorsanız Chrome'ye geçmenizi öneririm. Edge, Brave kadar RAM tüketen bir tarayıcı değil ve maalesef Brave, eskiye nazaran gün geçtikçe daha hantallaşıyor, eski performansını yitirmiş vaziyette.

Edge ve Chrome için ise uBlock Origin, mue ve Shazam öneririm. Brave ekibi sorunları da artık ciddiye almıyorlar ve müşteri sorunları ile eskisi kadar ilgili olmuyorlar. Kısaca size tavsiyem Edge ile Chrome, başka tarayıcıya geçmenizi önermem. Üstte Opera'yı öneren arkadaş olmuş lakin Opera'yı asla ana tarayıcınız yapmanızı önermiyorum.
1684002633881.png

400 MB'yi geçmiyor.

@Galanderia burada hak veriyorum eskiden beri Brave kullanıyordum BAT kısmı mesela cok yüksek verirken şimdi o kadar az veriyor ki 1 dolar bile etmiyor eskden 1 ayda 1 dolar olurdu şimdi o bile olmuyor yani benim Brave'de kalma amacım BAT içindi bazen hala orada kalıyorum ama büyük ihtimalle Edge geçeceğim Edge ilk cıktıgından beri kullanmıştım o da cok iyiydi şu an onunla yazıyorum gayet hızlı Chrome'de iyi.

Geri
Yukarı