Brave Tor gizli pencere güvenilir mi?

Brave ile tarayıcı parmak iziniz kolaylıkla açığa çıkar. Tor'u NoScript gibi bir eklentiyle kullanmak lazım. Böylelikle JS'yi direkt engeller. Fakat bunu Brave ile yapmanın anlamı yok. Brave bile yüksek bir güvenlik isteyenlere Tor Browser kullanmasını öneriyor.

Brave ile tarayıcı parmak iziniz kolaylıkla açığa çıkar. Tor'u NoScript gibi bir eklentiyle kullanmak lazım. Böylelikle JS'yi direkt engeller. Fakat bunu Brave ile yapmanın anlamı yok. Brave bile yüksek bir güvenlik isteyenlere Tor Browser kullanmasını öneriyor.
Tor içinde yasal olmayan illegal şeylere kalkışırsanız tabikide sıkıntı.Ama güvenilirlik açısından normal bir vpn'e göre daha iyi bir gizlilik sunuyor.
Siteye girdiğim de sonu bazen .onion oluyor tarayıcıyı kapatıp açtığım da tekrar giriyorum .com oluyor. Ve onion olduğun da link random atılmış gibi oluyor.

uBlock Origin+Privacy Badger kullanıyorum Edge tarayıcıda.Cover your tracks sitesinde parmak izim eşsiz seviyede.Bunu söylememin nedeni NoScript çoğu sitelerde sorun yaratıyor kullanmak istemeyen arkadaşlar için Privacy Badger + uBlock Origin yeterlidir.
Siteye girdiğim de sonu bazen .onion oluyor tarayıcıyı kapatıp açtığım da tekrar giriyorum .com oluyor. Ve onion olduğun da link random atılmış gibi oluyor.
Bağlantıyı şifrelediğinden dolayı random gibi gözüküyor.

uBlock Origin+Privacy Badger kullanıyorum Edge tarayıcıda.Cover your tracks sitesinde parmak izim eşsiz seviyede.Bunu söylememin nedeni NoScript çoğu sitelerde sorun yaratıyor kullanmak istemeyen arkadaşlar için Privacy Badger + uBlock Origin yeterlidir.

Bağlantıyı şifrelediğinden dolayı random gibi gözüküyor.
Hocam hentai izleyip çıkacağım. Başıma bir bela gelmez değil mi? :D

Hocam hentai izleyip çıkacağım. Başıma bir bela gelmez değil mi? :D
Yok hocam dert etmeyin tor sandığınız gibi tehlikeli bir şey değil.Sadece tehlikeli,illegal sitelere girmeyin yeterlidir.(İllegalden kastım tor sayesinde deep web ve dark webteki sitelere .onion uzantısı sayesinde ulaşılabiliyor).Sizin amacınız farklı olduğu için bir sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı