Çözüldü Brave yedekleme nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erne3

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Format atacağım bilgisayara. Brave tarayıcıda geçmişim, siteler vb. şeylerin gitmesini istemiyorum. Bir dosya gibi nasıl yedekleyebilirim?

Çözüm
Telefonunuza Brave indirin ve senkronizasyon ile bilgisayarı eşitleyin, böylece telefon numaraları, e-posta ve adresler, yer işaretleri, geçmiş, şifreler, açık sekmeler ve ayarları yedeklemiş olursunuz. Eşitlerken telefondaki Brave'den veri tercihlerini hepsi yapmayı unutmayın ve senkronizasyon bitmeden tarayıcıyı kapatmayın.
Telefonunuza Brave indirin ve senkronizasyon ile bilgisayarı eşitleyin, böylece telefon numaraları, e-posta ve adresler, yer işaretleri, geçmiş, şifreler, açık sekmeler ve ayarları yedeklemiş olursunuz. Eşitlerken telefondaki Brave'den veri tercihlerini hepsi yapmayı unutmayın ve senkronizasyon bitmeden tarayıcıyı kapatmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkür ederim.

Telefon eşitlemesini bilmiyorum ama şifre ve yerimlerini dışa altar yaparak bir yere kaydettikten sonra tarayıcı yeni kurulduğunda içe aktar seçeneği ile geri yükleme yapılıyor ben iki kere falan kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı