Brave'de para kazanma gerçekten var mı?

@Akdeniz1 Hocam şu anda telefonuma indirdim lakin sağ üst tarafta kazancımıza baktığımız yerde "Otomatik-Katkıya Dahil" diye bir seçenek var, açmalı mıyız?
Hayır kapatın.
Bu herhangi bir siteye 1-3 Bat yada daha fazla kazanınca bağış yapıcağınız anlamına geliyor.
Brave rewards'a gelin
1617777218038.png

Buraya tıklayıp saatte 5 reklam yapın
Hayır kapatın.
Bu herhangi bir siteye 1-3 Bat yada daha fazla kazanınca bağış yapıcağınız anlamına geliyor.
Brave rewards'a gelin
1617777218038.png

brave://rewards/
1617777299242.png

Oranın bir altından ayrıntılı açıklamasını görebilirsin

Hayır kapatın.
Bu herhangi bir siteye 1-3 BAT ya da daha fazla kazanınca bağış yapıcağınız anlamına geliyor.
Brave Rewards'a gelin.
Eki Görüntüle 961668

Buraya tıklayıp saatte 5 reklam yapın.

Brave://rewards/
Eki Görüntüle 961671
Oranın bir altından ayrıntılı açıklamasını dinleyebilirsin.

Hocam, iki soru sormak istiyorum. Birincisi mobilde Brave arkada çalışırken reklam bildirimi gelmeye devam ediyor mu? İkincisi Brave'den reklam bildirimi gelince BAT kazanmak için bildirime tıklamalıyız mı?

Hayır kapatın.
Brave rewards'a gelin
Eki Görüntüle 961668

brave://rewards/
Eki Görüntüle 961671
Oranın bir altından ayrıntılı açıklamasını görebilirsin
Hocam şuan bilgisayardan Brave kullanmaya başladım ancak reklam engellemesini kapatmam gerekiyor mu? 2 reklam görmeme rağmen bir kazanç gözükmüyor.

Hocam şuan bilgisayardan Brave kullanmaya başladım ancak reklam engellemesini kapatmam gerekiyor mu? 2 reklam görmeme rağmen bir kazanç gözükmüyor.
Reklamlar size sağ atltan bildirim olarak gelir onlara tıklayınca sizi bir siteye atar. linke tıklamanız parayı kazanmanız için yeterlidir
Hocam, iki soru sormak istiyorum. Birincisi mobilde Brave arkada çalışırken reklam bildirimi gelmeye devam ediyor mu? İkincisi Brave'den reklam bildirimi gelince BAT kazanmak için bildirime tıklamalıyız mı?
Hocam o konuda çok bir bilgim yok ancak, olmadığını düşünüyorum
Reklamlar size sağ atltan bildirim olarak gelir onlara tıklayınca sizi bir siteye atar. linke tıklamanız parayı kazanmanız için yeterlidir

Hocam o konuda çok bir bilgim yok ancak, olmadığını düşünüyorum
bakın bir reklam geldi üstüne tıklıyorm beni bir siteye atıyor ve hemen kapatıyorum.
Oooh paralar !
1617777911404.png

Geri
Yukarı