Brave'den Firefox'a geçilmeli mi?

YouTube reklamsız ve birçok reklamı engelliyor Brave, diğer tarayıcılarda bu iyi çalışmıyor bence uğraşma; Benim için yeterli orası ayrı.

Geçmen için sana sebep sunmak yerine, senin Brave'i bırakma sebebin var mı?
Brave çöp bana göre amelelik. Kullanıcının hareket alanını kısıtlıyor. E posta ile üye ol üye girişi yok. :)
Yeni cihazda oturum açmak için daha önce oturum açılmış cihaza muhtaçsın.
Macera arıyorsanız o ayrı ama zaten macera yaşamışsınız. Normal şartlarda Chrome Edge Vivaldi yeterli.

Son düzenleme:
Ram kullanımı yüzünden geçeceksen direk Edge'e geç. Ram ve işlemciye dokunmuyor bile. Firefox da akıcıdır ama en az Brave kadar ram ve işlemci yer.

Brave çöp bana göre amelelik. Kullanıcının hareket alanını kısıtlıyor. E posta ile üye ol üye girişi yok. :)
Yeni cihazda oturum açmak için daha önce oturum açılmış cihaza muhtaçsın.
Nereye üye oluyosun hocam. Ben hiç üye olmadım. Kaldıki hareket alanımı kısıtlamakdan ziyade chrome da bulamıyacam siteleri rahatlıkla burda bulabiliyorum. Güvenlik konusuna değinmiyorum zaten orası güzel.

Nereye üye oluyosun hocam. Ben hiç üye olmadım. Kaldıki hareket alanımı kısıtlamakdan ziyade chrome da bulamıyacam siteleri rahatlıkla burda bulabiliyorum. Güvenlik konusuna değinmiyorum zaten orası güzel.
istediğim zaman istediğim cihazda brave oturumu açmayı dedim. Bu mümkün değil yani yeni bir cihaz oturum açmak için daha önce oturum açılmış bir cihaza muhtaçsın. Abartısız bana göre brave çöp amelelik.

Anladım. Ben hiçbir tarayıcıda oturum açmıyorum. Telefon farklı, evdeki pc farklı, ofisteki pc farklı çalışıyor. Ama hepsi brave kullanıyor.

İhtiyaç olmuyor. Onun yerine eklentiler kullanıyorum.

Şifrelerim için eklenti kullanıyorum mesela en büyük rahatlığım o.

Gmail için her cihazda bir kere oturum açtın mı kapnamıyor zaten.

Abartısız bana göre brave çöp amelelik.
Çöp amelelik demek yanlış hocam. Ben uğraşmayı seviyorsam başkası uğraşmayı seviyorsa böyle şeylerle. Uğraşmayı geç. Güvenliği seviyorsa. O şimdi amelelik mi yapıyor. Daha genel tabirler kullanırsanız daha güzel muhabbet olur. Çöpmüş amelelik miş bunlar bana göre yanlış tabirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı