Brave'e geçmeye değer mi?

mrflex

Picopat
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 10 senedir Chrome kullanıyorum. Genelde yazılım işleri ve günlük hayattaki işler için kullanıyorum. Sizce Brave geçmeye değer mi? Hangisi daha güvenli? Halihazırda Kaspersky Internet Security var zaten.

Brave güzel bir tarayıcı ben kullanıyorum genelde. Şu aralar bir işim olduğu için Chrome geçtim de bence kullanılmaz Firefox ve Brave bir de Edge öneririm.

Hocam bende 5 yıldır filan Chrome kullanıyordum en son bir format attım Chrome indirmeye üşendim bir de Edge de güzel performans veriyordu o gün bu gündür kullanıyorum. Öneririm hem performanslı hem de Chrome'ye göre şık gibi (bence).

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 10 senedir Chrome kullanıyorum. Genelde yazılım işleri ve günlük hayattaki işler için kullanıyorum. Sizce Brave geçmeye değer mi? Hangisi daha güvenli? Halihazırda Kaspersky Internet Security var zaten.
Değer, harika bir şey.

Arkadaşlar Brave indirdim ama inanilmaz karışık geldi Chrome göre çok fazla ayarı var Chrome kullanmaya devam etsem hem yazılım için hem günlük hayat için olur mu Kaspersky Internet Security var zaten.

AV olduğu için tarayıcı güvenliği çok da mühim değil. Ama eğer derseniz benim için çok önemli Firefox bu konuda en iyilerdendir. Ama Chrome ve Brave de üzmez bu konuda. Başlıktaki soruya gelirsek kesinlikle değer. En iyi tarayıcılardan biri kendisi çünkü.

Geri
Yukarı