Steam Bravo operasyonu kasası şu an satılır mı?

Bigby WoIf

Decapat
Daha fazla  
Kasanın fiyatı bir hafta içinde 1200'den 1490'lara çıktı. Kapsül inidirimi için hesabımda 200-250 TL falan var. Kapsül almak için kasayı satmak mantıklı mı yoksa CS2 çıkınca kasanın fiyatı fırlar mı? Acaba CS2 çıkınca drop havuzundan çıkartırlar mı bu kasaları ne düşünüyorsunuz?

Kapsül indirimi sırasında herkesin elindekini çıkaracağını düşünüyorum. O yüzden bence elinizden çıkarmalısınız.

Nisanda CS2 görüntüleri ile bir hype olmuştu ve 1700 liraları görmüştü. Kapsül indirimi gelince her şeyin fiyatı düşecek ama CS2 çıkmasıyla beraber nisandaki hype'dan daha fazla bir hype ile fiyatı artacaktır. Ben olsam beklerdim.

Kapsül indirimi ne zaman olacak acaba? 60'a yakın kasam var ve satıp satmamak konusunda kararsızım. İndirim konusunu detaylandırır mısınız?

Nisanda CS2 görüntüleri ile bir hype olmuştu ve 1700 liraları görmüştü. Kapsül indirimi gelince her şeyin fiyatı düşecek ama CS2 çıkmasıyla beraber nisandaki hype'dan daha fazla bir hype ile fiyatı artacaktır. Ben olsam beklerdim.
Hocam kapsül alsam da ileride 2-3 katına çıkacak öyle bir şey de var çok kararsızım şu an.
Kapsül indirimi ne zaman olacak acaba? 60'a yakın kasam var ve satıp satmamak konusunda kararsızım. İndirim konusunu detaylandırır mısınız?
Bence kasalarınızı satın şu an yükseldi kasa fiyatları. İndirim zamanı yakındır ve indirim döneminde kasa fiyatları epey düşecektir. Hemen satmanız mantıklı bence.

İndirim için net bir tarih yok önümüzdeki 7 gün içinde gelmesi muhtemel ama. Kafanız karışıksa size tavsiyem herhangi bir kasanın 1 nisan ile yaklaşık 16-17 nisan arasındaki satış fiyatlarına bakın. Hype'ın nasıl bir etki yarattığını ve her şeyin fiyatının nasıl arttığını görebilirsiniz. CS2 çıkınca da aynısı olacaktır.

Bence kasalarınızı satın şu an yükseldi kasa fiyatları. İndirim zamanı yakındır ve indirim döneminde kasa fiyatları epey düşecektir. Hemen satmanız mantıklı bence.
Hocam fiyatlar düşecek ama orada kalmayacak indirim bitince normalleşir sonrasında CS2 çıkması ile birlikle artar diye düşünüyorum.

Kasanın fiyatı bir hafta içinde 1200'den 1490'lara çıktı. Kapsül inidirimi için hesabımda 200-250 TL falan var. Kapsül almak için kasayı satmak mantıklı mı yoksa CS2 çıkınca kasanın fiyatı fırlar mı? Acaba CS2 çıkınca drop havuzundan çıkartırlar mı bu kasaları ne düşünüyorsunuz?

Hocam doların da etkisini unutmayın 1 hafta önce 19.99 olan dolar şu an 21.15.

Yeni konular

Geri
Yukarı