Brawl Stars 100 kupa 850 kupadan daha zor

Wostid Reis

Decipat
Makaleler
1
Eskiden karakter çıktığı zaman 350-400 kupalara kadar çok rahat kasılırdı ama şimdi öyle değil herhalde. 150 kupa karakterlerle oynarken 850 kupalık karakterlerden daha zor oynuyormuş gibi hissettim. Kimse ölmüyor zaten herkes profesyonel oyuncu sanki. Alan 2 metre kare kalıyor 9 kişi yaşıyor ama hala. Adamlar skill falan da kaçırmıyor yani. Karakterleri 750 kupa yaparkendende çok vaktim gitti ama 100 kupalık karakterleri 20 yaparkenki kadar zorlanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden karakter çıktığı zaman 350-400 kupalara kadar çok rahat kasılırdı ama şimdi öyle değil herhalde. 150 kupa karakterlerle oynarken 850 kupalık karakterlerden daha zor oynuyormuş gibi hissettim. Kimse ölmüyor zaten herkes profesyonel oyuncu sanki. Alan 2 metre kare kalıyor 9 kişi yaşıyor ama hala. Adamlar skill falan da kaçırmıyor yani. Karakterleri 750 kupa yaparkendende çok vaktim gitti ama 100 kupalık karakterleri 20 yaparkenki kadar zorlanmadım.
Karakter sayısı artıyor, karakter çıkma şansıda artıyor. Eskiden 100 kupaya kadar bot atardı oyun şimdi öyle değil.

Alakası yok tam tersi +800 maçlarda kimse ölmüyor herkes o kadar korkakki - yememek için direniyorlar zaten saçma bir oyun P2W oyunu.
P2W olduğunu düşünmüyorum para harcamadan da rahatça elit sayılabilecek hesaplara ve kostümlere sahip olunabiliyor. Ben brawl starsa hiç para yatırmadım ama 73 karakterim var ve onlarca destansı gizemli kostümüm var hiç brawl pass almadım oyun her fırsatta ödüller verip para yatırmayan oyuncularını oyunda tutuyor. Örnek bugün. Elmasla satılan yumurtalardan 6 tane verdi ücretsiz. Savaş kazanarakda 2 tane kazanılıyor. Yani p2w olduğunu düşünmüyorum.

Alakası yok tam tersi +800 maçlarda kimse ölmüyor herkes o kadar korkakki - yememek için direniyorlar zaten saçma bir oyun P2W oyunu.
Biraz önce kasmadığım 120 kupalı karakterle oyuna gireyim dedim 2 maçta da 3,4 kişilik takım olan grupları gördüm. Böyle kişilerin bolca olmasıda kazanmayı engelliyor.

P2W olduğunu düşünmüyorum para harcamadan da rahatça elit sayılabilecek hesaplara ve kostümlere sahip olunabiliyor. Ben Brawl Stars'a hiç para yatırmadım ama 73 karakterim var ve onlarca destansı gizemli kostümüm var hiç brawl Pass almadım oyun her fırsatta ödüller verip para yatırmayan oyuncularını oyunda tutuyor. Örnek bugün. Elmasla satılan yumurtalardan 6 tane verdi ücretsiz. Savaş kazanarakda 2 tane kazanılıyor. Yani P2W olduğunu düşünmüyorum.

Ben şu anlık oyunu bıraktım ama eskiden brawl Pass'da o kadar uğraşıp 20 günde daha 30 yapmışken 300 liraya brawl Pass alan arkadaşım 2 günde 50 yapıp bitirmişti bile kitlesinden zaten hiç bahsetmiyorum.

Ben şu anlık oyunu bıraktım ama eskiden brawl Pass'da o kadar uğraşıp 20 günde daha 30 yapmışken 300 liraya brawl Pass alan arkadaşım 2 günde 50 yapıp bitirmişti bile kitlesinden zaten hiç bahsetmiyorum.
Hocam sizin dediğinize bakarsak pass olan ve karakterli oyunların hepsi p2w. Örnek lol,valorant. Oyun kendi içeriğine parayla satılacak hiçbirşey eklemesse bir şey kazanamaz zaten. 2,3 Tane daha fazla karakteri olur ama sizde bunu çok uzun sürmeden elde edebilirsiniz. Mesela ben kit adlı efsaneviyi 3,4 hafta da açtım. Eskiden olsa bir efsanevi çıkarmak para yatırmadan çok çok nadirdi ayda yılda bir çıkardı.

Siz ile alaka. Eskiden ben az oynanama ve Pass olmamasina ragmen 30u cok rahat geciyordum.

Geri
Yukarı