Brawl Stars bir anda eksi taşa düştü

MikeyKunn

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7500F
RTX 4060
MSI PRO A620M-E
32 GB 6000Mhz Ram
MSI MAG Forge M100A D6
Meslek
Öğrenci
Merhab. A mahhalledeki bir çocuk Pass almışti kendine 2 tane almış o ara bir tane de bana attı. Yaklaşık 1 hafta önce bu sabah bir sorun yoktu ama bir anda taşım - taş oldu. Arkadaşımda ise herhangi bir sorun yok hiçbir şekilde taşta almadım. Hesabıma alıp da iade de etmedim sorun ne olabilir? Desteğe yazsam durumu çözer mi?

Merhab. A mahhalledeki bir çocuk Pass almışti kendine 2 tane almış o ara bir tane de bana attı. Yaklaşık 1 hafta önce bu sabah bir sorun yoktu ama bir anda taşım - taş oldu. Arkadaşımda ise herhangi bir sorun yok hiçbir şekilde taşta almadım. Hesabıma alıp da iade de etmedim sorun ne olabilir? Desteğe yazsam durumu çözer mi?
Sorununu çözmezler, videodaki gibi hediye eden arkadaş parasını geri almış. Taşınız o şekilde kalacak.

Alınan brawl Pass iade edilmiş sorunu yetkililere bildirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı