Brawl Stars donma sorunu

Donanımın modeli düşük batarya kapasitesi düşük RAM miktarı düşük Sıcaklık dereceleri oyun testlerinde tavan boş konuşmuyorum burada. Nedense çoğu arkadaş telefonuyla bilgisayarıyla sorun yaşadığında sistemim kötü değil diyip intel pentium lu sistemi işaret ediyordu.
iPhone 7 plusta da aynı sıkıntı içerisindeyim. Demek ki donanımla alakalı değil.

Merhaba, Wi-Fi'nin dibinde de, 4,5G'de de donuyor. Telefonu yeniden başlattım yine donuyor. Bu herkesde bu sorun var mı?
Kablosuz ile oynarken bende de aynı sorun oluyordu, ama ben mobil veri ile bağlandığımda bir sorun yaşamıyordum.
Donanımın modeli düşük batarya kapasitesi düşük RAM miktarı düşük Sıcaklık dereceleri oyun testlerinde tavan boş konuşmuyorum burada. Nedense çoğu arkadaş telefonuyla bilgisayarıyla sorun yaşadığında sistemim kötü değil diyip intel pentium lu sistemi işaret ediyordu.
A50 ile aynı sorunu yaşıyordum, J8 ile de yaşıyorum.

J7 Core sahibi arkadaşım benim yaşadığım bu sorunu yaşamıyor, ayrıca büyük donmalarda wi-fi işareti çıkıyor. Düşük FPS ile ping arasındaki farkı bilmekteyim.

Donanım yeni çıkan telefonlara göre çok eski görünebilir ancak bir grafik ayarı bile olmayan supercell oyunu oynatmayacak kadar eskilik yok.

Geçmişte yaşanıyorduysanız donanımla alakalı bir problem yok, durduk yere cihazı gömmeyelim.
Üzmeyin telefonumu. 😊

Pili dışında daha 2 senesi var bu telefonun.

Son düzenleme:
Kablosuz ile oynarken bende de aynı sorun oluyordu, ama ben mobil veri ile bağlandığımda bir sorun yaşamıyordum.
Arkadaşım Turkcell kullanıyor, ben ise Türk Telekom kullanmaktayım, mobildeki sıkıntı TT olsa Wi-Fi Kablonet, o böyle bir sorun yaşatmazdı.

Evdeki modemimden dolayı ben de böyle bir sorun yaşıyorum, modemden başka bir modeme kabloyla aktarıp ordan bağlanınca sorunum çözüldü.

Normal bir şey çünkü bende de oluyor oyunda sinir oluyorum bende keşke buna bir çözüm yapsalar ama dendiği gibi bende mobil veri kullandığımda bu durum olmuyor olursa da çok az oluyordu galiba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı