Brawl Stars Hesabına giriş yapılmıyor

Hocam ne en son kullandığımı düşündüğüm şifreyi kabul ediyor, ne de o hesapta kurtarma e postasının olduğunu hatırlıyorum.
Çok saçma yahu. Hesap Google Play oyunlar üzerinden gözüküyor 94. seviye olarak. Ama bağlanamıyorum o hesaba çünkü yine Supercell ID istiyor.

Ben bu hesaba kayıtlı olan Supercell ID'den nasıl çıkabilirim hocam?

Hocam çıkamazsınız maalesef. Çıksanız dahi yine aynı Supercell ID girmeniz gerekir. Hocam bir de bu videoyu deneyebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Hocam nerenin altını kast ediyorsunuz?

1617868094137.png

Şifremi unuttum kısmındaki eski şifreyi sorduğu yerin alt tarafından bahsediyorum.

Hocam anlaşılan siz ne kurtarma telefon numarası ne de kurtarma e-postası kullanmışsınız. E-postanızı geri almanın tek yolu Google destek ile iletişime geçmek gibi gözüküyor.

Sağ olun hocam. Yapacak bir şey yok artık bir şekilde o hesabı bulmam lazım. Önce Supercell destek ile şansımı tekrar deneyeceğim sonra mail atacağım sonra Google ile görüşeceğim.

Hocam Supercell destek size yardımcı olamaz.

Supercell destek sadece hesabınız ban yerse ve ele geçirilirse yardımcı olabilir.
Attığım linkteki adımları denerseniz bence hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı