Brawl Stars "hesabınızı kurtaramadık" hatası

İşletim sistemi
Android

EmirKadirO

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : AMD RADEON R7 240

GPU : İNTEL İ5 3470 3.20 GHZ

ANAKART : INTEL H61

RAM : 16 GB DDR3 (2x8)

SSD : 256 GB

HDD : 320 GB
Dün Brawl Stars yükledim. Eski hesabımın mailini unuttuğum için hesabımı kurtarmaya çalıştım. Neyse ki yedek hesabımın listesindeydi ve bütün bilgileri girdim ama kulüpte olmadığı için böyle bir hata veriyor sanırım? İşte çıkan hata:

Bilgiler için teşekkür ederiz. Ne yazık ki hesabınızı bu bilgilerle kurtaramadım.

Devamı boş. Nasıl çözebilirim mail ile de iletişime geçtim mailden oyun içi sorunları çözemiyoruz dediler. Verilerimi İste/Sil bölümünden iletişime geçtim seçtiğiniz bölüm gizlilik ile alakalı olduğu için cevap veremeyiz dediler. Ne yapacağım arkadaşlar?

Bilgileri eksiksiz girmeniz gerekiyor. Hatali bir bilgi hesabı tamamen kaybetmenize sebebiyet verir. 2016 yılında Gmail'imi patlattıklarında COC dışında hepsini almıştım. (Fatura falan da isteyebiliyorlar)
Not: Eşek arkadaşımın teki hesabı bir şekilde çalmıştı sonradan öğrendim.

Bilgileri eksiksiz girmeniz gerekiyor. Hatali bir bilgi hesabı tamamen kaybetmenize sebebiyet verir. 2016 yılında Gmail'imi patlattıklarında coc dışında hepsini almıştım. (fatura falan da isteyebiliyorlar)
not: Eşek arkadaşımın teki hesabı bir şekilde çalmıştı sonradan öğrendim.

Bilgiler eksiksiz bir şekilde tam 5 kere girildi ama olmuyor mail üzerinden iletişim kurduğum destekde bu hatanın olmaması gerektiğini söylüyor.

Bilgiler eksiksiz bir şekilde tam 5 kere girildi ama olmuyor mail üzerinden iletişim kurduğum destekde bu hatanın olmaması gerektiğini söylüyor.
Selamlar abi benim açtığım bi konu varda bakarmisin Bayadır takip ediyorum seni hesapları acabiliyosun bi zahmet bakabilirmisin

Yeni konular

Geri
Yukarı