Brawl Stars için bedava gemi alma sitelerine girmek

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden bedava Brawl Stars gemi için bir takım sitelere girip nicki, istediğimiz kadar gemi seçip 3 uygulama yükleyip (sözde) gem aldığımız sitelere ben iPhone ile giriyordum tabii ki de gem gelmiyordu ve o uygulamaları link üzerinden üzerinden indiriyordum linke tıkladığım zaman appstora atıyordu. Herhangi bir problem vs olmuş mudur? Bu siteler virüslü müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone ile yaptıysan ve indirdiğin uygulamaları App Store üzerinden indirdiysen sorun olmaz. Fakat kullanıcı mı ne yüklüyor onu yüklediysen sorun olabilir.

Eskiden bedava Brawl Stars gemi için bir takım sitelere girip nicki, istediğimiz kadar gemi seçip 3 uygulama yükleyip (sözde) gem aldığımız sitelere ben iPhone ile giriyordum tabii ki de gem gelmiyordu ve o uygulamaları link üzerinden üzerinden indiriyordum linke tıkladığım zaman appstora atıyordu. Herhangi bir problem vs olmuş mudur? Bu siteler virüslü müdür?
Hepsi yalan. Bedava gem alma diye bir şey yok. Birisi durduk yere bedavaya herkese neden gem versin ki bir sitede. Geneli bunları sadece ya virüs bulaştırmak ya da milleti kandırmak için yapıyor.

Hepsi yalan. Bedava gem alma diye bir şey yok. Birisi durduk yere bedavaya herkese neden gem versin ki bir sitede. Geneli bunları sadece ya virüs bulaştırmak ya da milleti kandırmak için yapıyor.
Biliyorum zaten olmuyordu çocuk aklı ne biliyim. Benim ne yapmam lazım herhangi bir şey olmaması için.

Virüs bulaştırmak için değil. Sen o uygulamayı indirmek için linke basıyorsun ya. O link aslında birinin komisyonlu linki. Sen o linkten ne kadar indirirsen o adam para kazanıyor. En kolay para kazanma yollarından biridir bu.

Geri
Yukarı