Brawl Stars Yüksek gecikme problemi

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Eski internetim daha kötü ama onda laglar olmuyordu. Şimdiki internette çok fazla donmalar, var sizde de aynı sorun var mı?

Önbelleği temizle ve uçak modunda oyna.
Online bir oyunda uçak moduna alıp oynamak nasıl bir çözüm sağlar anlayamadım yada siz olayı anlayamadınız galiba.
Eski internetim daha kötü ama onda laglar olmuyordu. Şimdiki internette çok fazla donmalar, var sizde de aynı sorun var mı?
Ben yaklaşık 2 yıldır oynuyorum ve son 6 aydır falan aşırı bağlantı sorunu yaşatıyor. Özellikle 1 haftadır mobil internetten bile bağlantı sorunu var. Çözüm yolunu ben de bulamadım.

Online bir oyunda uçak moduna alıp oynamak nasıl bir çözüm sağlar anlayamadım ya da siz olayı anlayamadınız galiba.
Ben yaklaşık 2 yıldır oynuyorum ve son 6 aydır falan aşırı bağlantı sorunu yaşatıyor. Özellikle 1 haftadır mobil internetten bile bağlantı sorunu var. Çözüm yolunu ben de bulamadım.

Öncelikle lütfen deneyin uçak moduna alip Wi-Fi açınca tüm sorun çözülüyor.

Dostum sorun server tabanlı. Bu ve benzeri yöntemler işe yaramadı, yaramıyor. Oyun içindeyken Wi-Fi'dan mobil internete geçince mesela sözde çözülüyor ama aslında oyundan bağlantıyı kopartıp oynadığım oyunu saymıyor hata veriyor. Sizin dediğiniz yöntem sonuçta ne arkaplanda çalışan programların interneti kullanmasını önlüyor ne de başka bir işe yarıyor. Arkadaşlarımla oynarken de herkes bir anda kitleniyor, farklı konumlarda olmamıza rağmen bu genel bir şey.

Allah razı olsun müq çalışıyor çok iyi uçak modunda dynamie ile ultisiz 3 kere zıplayabildim int iyi olduğundan Düzenleme:Şunuda ekliyim ilk açtığınızda sorun yok ama bir süre sonra yine aynı oluyor bunun için ben uçak modunu ve wifiyi kapatıp geri açıyom sorun düzeliyor :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı