Brawl Stars'da oluşan lag

ntrs87

Hectopat
Speedtest değerleri normal, hat değerleri normal, altyapıda sorun yok, Ethernet bağlı, PC'de sıkıntı yok yine de oyunda gecikme yaşıyorum. Bu açtığım son konu olacak yüksek ihtimalle. En çok oynadığım oyun Brawl Stars'ta mesela atış yapıyorum donuyor gibi hissediyorum geç çıkıyor. Bazı maçlar akıcı gidiyor ama kalıcı değil çoğu maç lag var. Oyunun sunucusunda sorun olduğunu düşünmüyorum. Sorun benim tarafta sabah 5 6 da bile lag oluyor her saatte yani. Yoğunluktan olduğunu düşünmüyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum altyapıda sorun yok, hız testi normal diyor. Yardımcı olamıyor hiçbir şey yapmıyor. Madem para ödüyoruz düzgünce oyunumu oynamam lazım benim. Sorun neyse bilen söylesin çözümü neyse deneyelim yani. Cihazla da alakalı değil evdeki bütün cihazlarda aynı oyunda lag var. PC'den oynuyorum ben emulatörden. Lütfen görenler yardım etsin iki saat yazıyorum kimse yardım etmiyor kötü oluyor yani, cihaz kaynaklı değil bakın söylüyorum. Sorun bağlantıda ama hangi kısımda sıkıntı var çözemedim. Cihaz da olabilir düşündüğün zaman ama cihazla alakalıysa ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahminimce emülatörden oynuyorsunuz(Brawl Stars'ın PC sürümü var mı bilmiyorum) emülatörler birazcık gecikme hissi verebiliyor bazen. Hangi emülatörü kullanıyorsunuz?

Hocam Brawl Stars kendisi sorunlu 4 internette denedim hepsi 16Mbps paketlerin sütünde hızlar veriyor gecikmeleride az ama tüm denediğim internetlerde lag çıkıyordu Brawl Stars bozuk.

Tahminimce emülatörden oynuyorsunuz(Brawl Stars'ın PC sürümü var mı bilmiyorum) emülatörler birazcık gecikme hissi verebiliyor bazen. Hangi emülatörü kullanıyorsunuz?

Ping kaç? Emülatörünüz ne?

BlueStacks emulatörüm. Nerede ki pingten bahsediyorsunuz? Hız testinde çoğu sitede ping 13 - 15 civarlarında.
Aynı sorun bende de var hem de mobilde.

Aynen kendi telimde de aynı sorun var. Evdeki diğer telefonlarda da var.
Set timer resulation diye bir uygulama var. Oradan ayarlama var çözme ihtimali var sorunu, onu deneyeceğim bakalım şu an elimde değil PC düzelmezse yapacak pek bir şey yok gibi gözüküyor. Haber ederim düzeltip düzelmediğini.

BlueStacks emulatörüm. Nerede ki pingten bahsediyorsunuz? Hız testinde çoğu sitede ping 13 - 15 civarlarında.

Aynen kendi telimde de aynı sorun var. Evdeki diğer telefonlarda da var.
Set timer resulation diye bir uygulama var. Oradan ayarlama var çözme ihtimali var sorunu, onu deneyeceğim bakalım şu an elimde değil PC düzelmezse yapacak pek bir şey yok gibi gözüküyor. Haber ederim düzeltip düzelmediğini.

Oyunda sıkıntı olabilir şahsen birkaç kere kardeşimgil oynuyor diye denediğimde attığım skiller gitmiyordu ve hemen ölüyordum :D

Geri
Yukarı