Brawl Stars'ı emülatörsüz oynama

Selam arkadaşlar. Ben tüm emülatörleri denedim. GameLoop'ta APK kurulamadı hatası alıyorum ve performans sorunu yaşıyorum.
Sistem özelliklerim: RAM: 2.6 GB işlemci: AMD ekran kartı: AMD Radeon HD Graphics 7310.

Bilgisayarımın bu oyunu kaldırmasını istiyorum emülatörsüz oynanıyor mu?

Sisteminizdeki bulunan RAM oldukça düşük emületörler zaten kasıyor RAM'den dolayı daha fazla kasar.

Ka.

Selam arkadaşlar. Ben tüm emülatörleri denedim. GameLoop'ta APK kurulamadı hatası alıyorum ve performans sorunu yaşıyorum.
Sistem özelliklerim: RAM: 2.6 GB işlemci: AMD ekran kartı: AMD Radeon HD Graphics 7310.

Bilgisayarımın bu oyunu kaldırmasını istiyorum emülatörsüz oynanıyor mu?

Kardeşim GameLoop en az 8 BlueStacks 6 GB RAM istiyor. Ve mobil oyunlar emülatörsüz oynanmaz sebebi: Öncelikle normalde mobil oyunlar PC de oynanamaz çünkü kodları PC'den farklıdır. Emülatörlerin amacı bu kodları PC'ye uygun hale getirmek. Minecraft'ı düşün. Msela o PC de oynanamaz kodları farklı mesela o da sadece Java ile oynanıyor neyse. Sana MEmu'yu öneriyorum ben 4 GB 2011 model PC ile oynuyorum en az 2.5 GB destekliyor azcık kasar ama grafikleri düşürürsen oynayabilirsin belki.

Geri
Yukarı