Brawl Stars'ta karakter çıkmıyor

Brawl starsda karakter çıkmıyor. 3300 kupaya yakınım sadece kupa yolu dışında 4 karakter çıktı. Bu sorun mudur anlamadım.

Sorun değil. Sadece çıkmamış. Bu arada yaşınızı salladınız galiba, 25 yaşındaki birinin Brawl Stars oynayacağını sanmıyorum.

Internette videolari surekli karsima gelen 40 yasindaki adam bile oynuyorsa herkes oynar hocam bence.

Onlar para için oynuyor ama hocam, bu ise keyfine, bir de onların videolarının yüzde 50'si TikTok Brawl Stars videoları, yüzde 49 kutu açma videoları, yüzde 1 oynanış, yani 25 yaşındaki birinin Brawl Stars oynamasının mantıklķ açıklaması yok.

Onlar para için oynuyor ama hocam, bu ise keyfine, bir de onların videolarının yüzde 50'si TikTok Brawl Stars videoları, yüzde 49 kutu açma videoları, yüzde 1 oynanış, yani 25 yaşındaki birinin Brawl Stars oynamasının mantıklķ açıklaması yok.
O da doğru hocam.

Benim ne için oynadığımı nereden biliyorsun? Belki ben de para için oynuyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı