Çözüldü Brawlhalla "failed to initialize the Game Launcher" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Red Devil RX 6600 XT
-R5 3600 (4.4GHz 1.225v)
-TUF B550M-E Wi-Fi
-Ballistix 2x8 3200C16
-A2000 500GB
-Gammaxx L240 V2 RGB
-MB511 ARGB + MWE 650 Bronze V2
TUF VG249Q1R 165Hz 1ms
K55 Pro XT
Basilisk V2
BlackShark V2 X
Selamlar, Steam'de Brawlhalla başlıkta yazdığım hatayı veriyor ve açılmıyor. Görselde göründüğü gibi başlığında Easy Anti-Cheat launch error yazıyor. Sorun da zaten bu anti cheat mevzusu ile alakalı bir şeye bastığımda ya da seçtiğimde olmuştu. Nasıl çözebilirim? Oyuna güncelleme geldi onu yaptım olmadı, Steam'i sildim geri kurdum olmadı, oyunu hesaptan kaldırıp bir daha kütüphaneye ekledikten sonra indirdim yine olmadı.

Dipnot: İşletim sistemi ile alakalı olduğunu pek düşünmüyorum, çünkü bu hatayı almadan önce de oyunu Windows 11'de çalıştırabilmiştim.

Dosya Ekleri

• Brawlhalla hata.png
    Brawlhalla hata.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 182
Çözüm
Bunu buldum 27 Ekim tarihli;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu buldum 27 Ekim tarihli;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun çözülmüştür, çok teşekkür ederim :)

Aynı hatayı Insurgency Sandstorm oyununda da alıyorum. Araştırdığım kadarıyla tek çözüm yolu bu gözüküyor. Yalnız bu kod ile oyunu çalıştırırsam ban yer miyim? Sizde bir problem oluştu mu? Şimdiden teşekkür ederim.

Aynı hatayı Insurgency Sandstorm oyununda da alıyorum. Araştırdığım kadarıyla tek çözüm yolu bu gözüküyor. Yalnız bu kod ile oyunu çalıştırırsam ban yer miyim? Sizde bir problem oluştu mu? Şimdiden teşekkür ederim.

Biraz konu hortlatmak gibi oldu :)

Henüz ban yemedim Brawlhalla'dan, sorun olacağını düşünmüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Geri
Yukarı