BrBa Jesse - Hiphop tarzı giyim

21ebu

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım. Jesse'in giyimine benzeyen böyle hiphop tarzı ama tam hiphop değil. Karmaşık çizgi tarzı giysiler istiyorum. Güzel tasarımlı karmaşık hani nasıl anlatayım Şehinşah'ın giyinim tarzına benzer diyeyim. Tabii ki onlar şimdi binlerce dolardır ama benim demek istediğim o tür giysileri uyguna normal fiyatlara nasıl bulabilirim? Hiç yoksa ortanın bir üstünde de olsa biriktirip alayım ama yeter ki beğendiğim bir şey olsun. Hiçbir şey beğenmediğimden kıyafetim yok. Cidden 1 pantolon, 3 tişört falan var. İnternetten tasarımını anlatmak istediğim bir tane görsel var. Tam olarak bu değil de anlayan anladı ya bulamadım başka.

1697761973952.png

Kimse bilmiyor toplumdan saklanıyor hocam bu çeketler.

Pazarlarda, mağazalarda kenarda köşelerde misafir evlerinde denk gelinebiliyor bazen böyle efsanevi çeketlere onun dışında bende nereden alınacağını bilmiyorum. Bulursanız paylaşır mısınız?

Kimse bilmiyor toplumdan saklanıyor hocam bu çeketler.

Pazarlarda, mağazalarda kenarda köşelerde misafir evlerinde denk gelinebiliyor bazen böyle efsanevi çeketlere onun dışında bende nereden alınacağını bilmiyorum. Bulursanız paylaşır mısınız?
Paylaşırım.. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı