Breaking Bad gelmiş geçmiş en iyi dizi midir?

Breaking Bad'i nasıl buluyorsun?

• Breaking Bad gelmiş geçmiş en iyi dizidir.

Oy: 65 53,7%
  • Breaking bad Overrated'dır.

Oy: 56 46,3%

• Oy verenlerin toplamı
    121
İkisi de değil. En iyi diye bir şey yoktur. Her dizi kendince en iyisi olabilir. Ancak overrated da değildir. Gayet sağlam bir yapımdır.

İkisi de değil. En iyi diye bir şey yoktur. Her dizi kendince en iyisi olabilir. Ancak overrated da değildir. Gayet sağlam bir yapımdır.
Her şeyin bir en iyisi vardır hocam. Mesela herhangi bir dizi diyalog anlamında Breaking Bad'den iyi olabilir ancak Breaking Bad'in hem oyunculuğu hem çekim teknikleri daha iyiyse Breaking Bad daha başarılıdır. Farklı yönlere değil de tek bir sonuca göre değerlendirmeliyiz.

Benim kanımca yoktur. Çünkü her dizinin birbirinden farklı etkileri oluyor insanda. Bunlar arasında ben bir kıyas yapamıyorum.
Mesela herhangi bir dizi diyalog anlamında Breaking Bad'den iyi olabilir ancak Breaking Bad'in hem oyunculuğu hem çekim teknikleri daha iyiyse Breaking Bad daha başarılıdır. Farklı yönlere değil de tek bir sonuca göre değerlendirmeliyiz.
O zaman hayatta hiçbir şeyi kıyaslayamazsınız hocam. Yukarıda açıklamışım zaten.

Zirve filmlerden biri tabii ki de. Ama zirveye giden başka seçenekler de var. İyi ki varlar çok güzel diziler izledik sayelerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı