Breaking Bad izledikten sonra dizi önerisi

J3ss3 Pinkman

Decipat
Breaking Bad'i yakın zamanda bitirdim. Bitirdikten sonra bütün diziler aşırı basit gelmeye başladı. Breaking Bad izleyeceklere tavsiyem izlemek istedikleri dizileri izledikten sonra Breaking Bad'i izlesinler. Tabii ki Breaking Bad tadında olmasa bile ona yakın diyebileceğiniz diziler var mı?

Dufiwn

Kilopat
Yer
İstanbul
Breaking Badden sonra bana da çoğu dizi sarmıyordu. B99 izledim eğlenceli farklı dizi diye sardı tavsiye ederim.

KS
J3ss3 Pinkman

J3ss3 Pinkman

Decipat
Hocam Breaking Bad'den daha kaliteli 50 tane dizi vardır. Siz izlemek istemediğniziden sarmıyordur.
Benim izlediklerim arasından Breaking Bad kadar saran olmadı. Belki de yeterince fazla diziye göz atmamışımdır. Varsa bildiğiniz daha iyi bir dizi önerilere açığım.

Nopolion

Hectopat
Yer
Ankara
GOT ve Sherlock Breaking Bad kalitesinde diziler. Hala izlemediysen zaman kaybetme.

KS
J3ss3 Pinkman

J3ss3 Pinkman

Decipat
Önerileriniz üzerine Sherlock'a başlayacağım. Değerli yanıtlarınız için teşekkürler.

madlyn

Nanopat
Breaking Bad gerçekten efsaneydi. Sherlock Holmes tarzı akıl yürütmeler olan dizi istersen The Mentalist. Mafya dizisi istersen (vurdulu kırdılı değil daha çok psikolojik, dram) The Sopranos. Eğlencelik olsun dersen How I Meet Your Mother. Breaking Bad'den sonra en sevdiğim (belki aynı derece) ve şiddetle tavsiye edeceğim dizi ise Dexter (Oyuncu kanser olduğu için erken final yaptı. Son sezon tatmin etmeyebilir)

Dufiwn

Kilopat
Yer
İstanbul
Önerileriniz üzerine Sherlock'a başlayacağım. Değerli yanıtlarınız için teşekkürler.

Sherlock Holmes izledikten sonra en iyi dizi hakkındaki fikirleriniz değişebilir. Sonrasında Altered Carbon ve Mind Hunter da izleyebilirsiniz.

Yeni konular

Yukarı