Breaking Bad izlenir mi?

SmyRnex

Picopat
Daha fazla  
Bazı replikleri biliyorum say my name veya where is the money skyler veya this is not meth bunlara rağmen izlenir mi? Sadece bunları biliyorum.

Bunları bilmen sonunu tahmin ettiğin anlamına gelmiyor. Walter White karakterinin zaten nasıl birine dönüşeceği dizinin başında belli oluyor.

Replik için izlenecek dizi değil. Birinci sezonun ilk 3-4 bölümü ağır geçer sıkabilir buna rağmen devam edersen pişman olmazsın. Tam bir dram dizisidir Breaking Bad. Karakter gelişimlerinin olduğu inişlerin çıkışların, ağır travmatik olayların yaşandığı, bolca entrika ve sinir katsayısının yükseleceği bölümler var kaptırdığın zaman. Şahsen 4 kere baştan sonra izleyip bitirdim normalde dram dizisi sevmem ama bu dizi bir başka.

Replik için izlenecek dizi değil. Birinci sezonun ilk 3-4 bölümü ağır geçer sıkabilir buna rağmen devam edersen pişman olmazsın. Tam bir DRAM dizisidir Breaking Bad. Karakter gelişimlerinin olduğu inişlerin çıkışların, ağır travmatik olayların yaşandığı, bolca entrika ve sinir katsayısının yükseleceği bölümler var kaptırdığın zaman. Şahsen 4 kere baştan sonra izleyip bitirdim normalde DRAM dizisi sevmem ama bu dizi bir başka.

Bilmiyorum 5. bölümdeyim ama biraz sıkıcı ve ağır dediğin gibi ama devam edeceğim zaten az az izliyorum ki bıkmayayım zaten çok az bölümü var 1 haftaya biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı