Breaking Bad Overrated

Onur Haha Atan

Hectopat
Daha fazla  
TWD fanıyım diye bana Breaking Bad önerdiler. ilk 2 sezonu izledim.

Bunak kimya hocasının uyuşturucu üretmesi dışında ne var dizide?

Bu diziyi herkes övüyor da o övülen sezonlara ben mi gelmedim acaba sıkıla sıkıla izliyorum. Evrende TWD den daha iyi dizi olduğunu sanmıyorum sizin de görüşlerinizi alayım.

Tuhaf ve kötü bir bakış açısı. Dizi ağır ama çok güzel işleyen bir dizi. İzlemeye devam etmeniz gerekli. Eğer vurdulu kırdılı bir aksiyon dizisi bekliyorsanız istediğinizi alamazsınız.

TWD 9 sezon izledim ve tamamen overrated bir dizi olduğunu düşünüyorum. Benim için en az etkiyi bırakan diziydi. Güzel miydi? Güzeldi.

Ben birkaç bölüm izledim. Dizi güzel olabilir ama bana göre değil. Daha çok aksiyon vurmalı kaçmalı şeyler seviyorum.

TWD fanıyım diye bana Breaking Bad önerdiler. ilk 2 sezonu izledim.

Bunak kimya hocasının uyuşturucu üretmesi dışında ne var dizide?

Bu diziyi herkes övüyor da o övülen sezonlara ben mi gelmedim acaba sıkıla sıkıla izliyorum. Evrende TWD den daha iyi dizi olduğunu sanmıyorum sizin de görüşlerinizi alayım.
Dizilerin geneli nedense sıkıcı geliyor, LCDP denedim ilk başta sevdim baya. Hatta hala fena gelmiyor, ancak Anime’ler daha çok sarıyor.

TWD fanıyım diye bana Breaking Bad önerdiler ilk 2 sezonu izledim bunak kimya hocasının uyuşturucu üretmesi dışında ne var dizide? Bu diziyi herkes övüyor da o övülen sezonlara ben mi gelmedim acaba sıkıla sıkıla izliyorum. Evrende TWDden daha iyi dizi olduğunu sanmıyorum sizin de görüşlerinizi alayım.

Herkes seviyor diye başkaları da seviyor işte. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı