Breaking Bad Walter Jr'ın Oğlunun Nesi Var?

Konu dışına çıktık ama konu cevabını aldığı için bir şey olmaz sanırım.
Onun ilk bölümünün 15 dakikasını falan izlemiştim o kadar güzel mi?
BB'deki aynı ekip, aynı kalite sürüyor. Sadece dizi ''BB'ye göre'' çok daha ağır ilerliyor. Her bölüm aksiyon, çatışma, çete savaşları bekleyenler için değil kısacası. Saul, Gus, Salamancalar ve Mike'in geçmişini merak ediyorsan kesinlikle izlemelisin.

5. sezonu o kadar iyi ki Breaking Bad'i aştı diyebilirim. Ama BB'yi spin-off'un geçmesi saygısızlık olacağı için bir tık altı diyorum :)

Dizi demedi "Film" dedi.
Movie'nin İngilizce anlamı değişti de haberimiz mi yok..? El Camino: A Breaking Bad Movie...
film.png

Konu dışına çıktık ama konu cevabını aldığı için bir şey olmaz sanırım.

BB'deki aynı ekip, aynı kalite sürüyor. Sadece dizi ''BB'ye göre'' çok daha ağır ilerliyor. Her bölüm aksiyon, çatışma, çete savaşları bekleyenler için değil kısacası. Saul, Gus, Salamancalar ve Mike'in geçmişini merak ediyorsan kesinlikle izlemelisin.

5. sezonu o kadar iyi ki Breaking Bad'i aştı diyebilirim. Ama BB'yi spin-off'un geçmesi saygısızlık olacağı için bir tık altı diyorum :)
Dizinin yeni bir "filmi" gelse dedi, yani bir filmi gelmiş, "1 filmi daha bekliyorum" dedi arkadaş.
Movie'nin İngilizce anlamı değişti de haberimiz mi yok..? El Camino: A Breaking Bad Movie...
Eki Görüntüle 527427
Zaten 1 tane filmi yok mu? Breaking Bad'in?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı