Brick olan telefon-GT-S5850i

brkecann

Kilopat
Yer
Turkiye.
Daha fazla  
ROM meraklısı arkadaşların (özellikle ben) korktuğum başıma geldi. ROM atarken yere düştü telefon ve batarya çıktı. Recovery modada girmiyor download moda da.

Yarım saat oldu dedim konu açıyım belki çözerim falan. Nasıl yaparız?

15726961144809213425027437168447.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Recovery ve download moda girmesi gerekliydi. Tuşları karıştırıyor olabilir misiniz? USB ile bilgisayara bağlayıp Samsung Kies yazılımını kurun ve Ses açma-kapama, güç tuşuna aynı anda bir kaç saniye basılı tutun girmesi gerek. Telefon brick olsa bile recovery ve download mode ye girmesi zorunda!

Samsung'un resmi uygulaması olan Samsung Kies ile talimatları izlerseniz eski haline döndürebilirsiniz (uygulamayı unuttuğum için nereye gideceğin konusunda yardımcı olamayacağım ancak ekran görüntüsü atarsan yardımcı olabilirim). Ancak yapılan root işlemi kaybolayacak ve tekrar root atmak zorunda kalacaksınız.

Recovery ve download moda girmesi gerekliydi. Tuşları karıştırıyor olabilir misiniz? USB ile bilgisayara bağlayıp Samsung Kies yazılımını kurun ve Ses açma-kapama, güç tuşuna aynı anda bir kaç saniye basılı tutun girmesi gerek. Telefon brick olsa bile recovery ve download mode ye girmesi zorunda!
Ses kısma tuşunda hafif bir temassızlık var sadece.
Bir de sizin verdiğiniz talimatları yaptıktan sonra ses açma kapamayı yaptım, telefon yeniden başladı bıraktım bidaha yeniden başladı bu sürekli kendini tekrar ediyor yani.
Samsung'un resmi uygulaması olan Samsung Kies ile talimatları izlerseniz eski haline döndürebilirsiniz (uygulamayı unuttuğum için nereye gideceğin konusunda yardımcı olamayacağım ancak ekran görüntüsü atarsan yardımcı olabilirim). Ancak yapılan root işlemi kaybolayacak ve tekrar root atmak zorunda kalacaksınız.

Bilgisayarsız bir çözümü yok mu işin ya?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı