Brick olmuş T50'i bilgisayar tanımıyor!

özü

Kilopat
Makaleler
1
Selamlar. Daha önce brick olmuş T50 için yapılabilecek işlemleri araştırdım, buldum ve nasıl düzelteceğimi biliyorum . Fakat benim sorunum telefonu FTM moduna alıp USB'den bağladığımda Win10'un USB aygıtı tanımaması. Diğer tüm USB aygıtları tanıyor, bunu tanımıyor. Bir de aygıt yöneticisinde "Aygıt Tanımlayıcısı İsteği Başarısız Oldu" diye uyarı veriyor. Android SDK Tools ile güncel Google USB driverları kurdum zaten G4 cihazım için kuruluydu. T50 nin driverını buldum ve kurdum. Ne yaptıysam cihazı bilgisayara tanıtamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bir de ex2fsd ve Paragon exfsd programlarıyla da cihazı görmeyi denedim fakat onlarda da görünmüyor cihaz. Cihazı ses açma + güç tuş kombinasyonu ile başlattığımda da ADB ile update kısmına gelince PC'de görünmüyor bir de factory reset yapıp deneyim dedim. Factory resetten sonra dahi sistem boot ekranında kalıyor ve bir değişiklik yok yine bilgisayar görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı