Bridge ile Wi-Fi Ağına Erişmek

attackred

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

TP-Link TD-W9970 V2 modemine sahibim. Bu modemi bridge modunda kabloyla asıl modeme bağladım. Ama Fedora 37 dağıtımında bu ağa erişemiyorum. Bağlantı kurulmuyor. Windows 11'de denediğimde başta bağlanamadım ama yeniden başlattıktan sonra bağlantı sağlandı. Telefondan da kontrol ettiğim zaman direkt bağlantı kurabildim. Bu konuda ne yapabilirim?

Kopru modunda olan cihazin DHCP'sini kapattiniz mi? Arayuze ayni IP adresi uzerinden giriliyor ise onu da degistirin. DHCP'yi de kapatin.

Kopru modunda olan cihazin DHCP'sini kapattiniz mi? Arayuze ayni IP adresi uzerinden giriliyor ise onu da degistirin. DHCP'yi de kapatin.
Evet ip adresini değiştirdim, DHCP de kapalı. Windowsta da sorun yaşıyorum ama çözülüyor, biraz geç görüyor bazen görmüyor 2-3. defa deneyince bağlanıyor ama Fedora'da hiç bağlanamıyorum bridge ağına.

Evet IP adresini değiştirdim, DHCP de kapalı. Windows'ta da sorun yaşıyorum ama çözülüyor, biraz geç görüyor bazen görmüyor 2-3. defa deneyince bağlanıyor ama Fedora'da hiç bağlanamıyorum bridge ağına.

Fedora'da kendiniz manuel olarak IP adresi atayarak dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı