Çözüldü Bright VPN silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Neoreality

Hectopat
Hiçbir işlem ile kurmadığım Bright VPN'i bilgisayarımdan kaldıramıyorum. Kendi kendine geldi bilgisayara. Sadece Windows Defender'ı kapatmak için Defender Control indirmiştim. Bundan kaynaklı olabilir mi? Bu programı nasıl sileceğim? Program ekle veya kaldır da gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende de mevcut yüklemediğim halde gizliden kuruluyor. Hatta Daemon Tools bile yüklemedim. Silinmiyorda denemediğim yöntem kalmadı. Kendi uninstali yok. Klasörü silince açılışta hata veriyor. Kendi sitesinden indiryorum uninstali geliyoır tekrar kaldırıyorum değişen bir şey yok nereden bulaştık 3 kere format attım. Şeyi çıktı artık. Bu programı yapanın...

Düzeltme:
Çözüm,
Bulk crap uninstaller ile kaldırdım ardından Autoruns programıyla kalan registryleri buldum 2 adet zaten onları da kaldırınca gelmedi. Bu crackten kaynaklı bir şey değil zira kürekli bir şey yüklemnedim. Belki uTorrent olabilir ilk Daemon Tools yüklediğimde oldu onu yüklemedim yine oldu. Çok garip.
Hiçbir işlem ile kurmadığım bright VPN'i bilgisayarımdan kaldıramıyorum. Kendi kendine geldi bilgisayara. Sadece Windows Defender'ı kapatmak için Defender Control indirmiştim. Bundan kaynaklı olabilir mi? Bu programı nasıl sileceğim? Program ekle veya kaldır da gözükmüyor.

Kendi kendine derken herhalde setup kurulumu yaparken yüklendi çünkü bazı setuplarda reklam oluyor ve decline demezseniz veya tiki kaldırmazsanız o program yükleniyor uninstaller uygulamaları ile silmeyi deneyin.

Bende de mevcut yüklemediğim halde gizliden kuruluyor. Hatta Daemon Tools bile yüklemedim. Silinmiyorda denemediğim yöntem kalmadı. Kendi uninstali yok. Klasörü silince açılışta hata veriyor. Kendi sitesinden indiryorum uninstali geliyoır tekrar kaldırıyorum değişen bir şey yok nereden bulaştık 3 kere format attım. Şeyi çıktı artık. Bu programı yapanın...

Düzeltme:
Çözüm,
Bulk crap uninstaller ile kaldırdım ardından Autoruns programıyla kalan registryleri buldum 2 adet zaten onları da kaldırınca gelmedi. Bu crackten kaynaklı bir şey değil zira kürekli bir şey yüklemnedim. Belki uTorrent olabilir ilk Daemon Tools yüklediğimde oldu onu yüklemedim yine oldu. Çok garip.

Son düzenleme:
Çözüm

Düzeltme:
Çözüm,
Dostum çok teşekkür ederim. Saçma sapan orada duruyordu. En azından VPN'i çalışsaydı bari o da çalışmıyordu. İyi ki yazdın da kurtuldum. Tekrardan teşekkürler.

BC Unistaller full türkçe kurdum ve bende silindi.
inşallah yeniden kendiliğinden geri gelmez.
bence bu bir virüs. başka bir programı kurarken kendini yüklemiş olabilir.
işin anlaşılmaz tarafı, program ya da uygulamalarda da görünmüyor.
klasör var sadece ve o klasör de silinmemişti.
your uninstaller de silemedi,
çünkü orada da kurulu program listesinde görünmüyordu.
dediğim program sildi.
yeniden başlat'ı deneyeceğim, bakalım geri gelecek mi?

nen bc uninstaller ile de your uninstaller ile de denedim, olmuyor.
her yeni açılışta tekrar gelitr. sanki olmazsa olmaz bir meta imiş gibi; "bulunamadı" "yükle" gibisinden akıl hocalığı da yapıyor.
bu tür program siliciler sadece yüklü programları siler.
bunda yüklü bir şey yok zaten. beni yükle diyor kısaca.
zararı yok belki ama faydası da yok ekrana gelince kapatınca gidiyor ve pc açıkkken gelmiyor. dediğim gibi, sadece ilk açılışta veya yeniden başlatta geliyor.

Bc unistaller Full Türkçe kurdum ve bende silindi.
İnşallah yeniden kendiliğinden geri gelmez.
Bence bu bir virüs. Başka bir programı kurarken kendini yüklemiş olabilir.
İşin anlaşılmaz tarafı, program ya da uygulamalarda da görünmüyor.
Klasör var sadece ve o klasör de silinmemişti.
Your uninstaller de silemedi,
Çünkü orada da kurulu program listesinde görünmüyordu.
Dediğim program sildi.
Yeniden başlat'ı deneyeceğim, bakalım geri gelecek mi?

Ben, bcuninstaller ile de your uninstaller ile de denedim, olmuyor.
Her yeni açılışta tekrar gelitr. Sanki olmazsa olmaz bir meta imiş gibi "bulunamadı" "yükle" gibisinden akıl hocalığı da yapıyor.
Bu tür program siliciler sadece yüklü programları siler.
Bunda yüklü bir şey yok zaten. Beni yükle diyor kısaca.
Zararı yok belki ama faydası da yok ekrana gelince kapatınca gidiyor ve PC açıkkken gelmiyor. Dediğim gibi, sadece ilk açılışta veya yeniden başlatta geliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı