British cinsi kedinin eklem ağrısını azaltmak için ne yapılabilir?

Floppy

Hectopat
Daha fazla  
British shorthair kedim var ve internette çok fazla bilgi kirliliği var doğuştan engelli olduğunu biliyorum acısına az da olsa iyi gelebilecek bir şey var mı yapabileceğim?
Kedi 9 aylık.

KEDY.jpg

Bahsettiğiniz eklem ağrıları scottish cinsi kedilerde yaşanıyor. Kırma olanlarında scottish olsa da yaşanmıyor.

Bilmiyorum internette çok fazla bilgi kirliliği var biraz bakınca bu cinsinde engelli olduğu yazıyor.
bu gün aklıma takıldı sadece soriyim dedim yada bu cinste olup olmadığını teyit etmek için

doğuştan engelli teşhisini kim koydu ? engeli ne ? her British hasta olacak vs..böyle bir genelleme yok bilginiz olsun o scotish fold'lar için geçerli

veterinere götürün kışın durgunlaşıyorlar mevsim geçişlerinde aşılarına ve beslenmesine dikkat edin

Doğuştan engelli teşhisini kim koydu? Engeli ne? Her british hasta olacak vs. Böyle bir genelleme yok bilginiz olsun o scotish Fold'lar için geçerli.

Dediğim gibi bir veteriner tanıdığıma sormuştum hiç kontrol etmeden bebek aspirini ya da minox mu öyle bir şey demişti çok cahilce geldi aklıma takıldı pazartesi daha iyi bir vetenerinere götüreceğim sadece ufakta olsa bilgi almak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı