Brown Switch sesi nasıl?

697548

Femtopat
Herkese merhaba. Klavye için 1900TL bütçem var. Switch seçiminde kararsız kaldım. Blue Switch düşünmüyorum ailemi rahatsız eder. Red Switch ve brown Switch arasında kaldım. Brown Switch sesi nasıl, blue Switch gibi mi? YouTube'da biraz araştırma yaptım ama pek bir şey anlamadım.

Herkese merhaba. Klavye için 1900TL bütçem var. Switch seçiminde kararsız kaldım. Blue Switch düşünmüyorum ailemi rahatsız eder. Red Switch ve brown Switch arasında kaldım. Brown Switch sesi nasıl, blue Switch gibi mi? YouTube'da biraz araştırma yaptım ama pek bir şey anlamadım.

Gayet güzel bir sesi var brown Switch kullanıyorum rede benzer ama daha güzel bir ses çıkarıyor blue Switch'le alakası yok 3'ünü de deneyimledim hoşuma en çok brown gitti.

Brown'un sesi biraz daha tok, blue switche pek benzediği söylenemez. Bana kalırsa ben red switch alırdım, sesi beni daha çok cezbediyor. Red switch ile Brown switch arasında (ses bakımından) zaten öyle aman aman bir fark yok.

Gayet güzel bir sesi var brown Switch kullanıyorum rede benzer ama daha güzel bir ses çıkarıyor blue Switch'le alakası yok 3'ünü de deneyimledim hoşuma en çok brown gitti.
Hangi klavyeyi kullanıyorsunuz?Model olarak

Kırmızıdan az daha tok bir sesi var, bir tık daha sesli genel olarak. Modelden modele sesler bir miktar değişir ama, onu da söylemeden geçmeyeyim.

Mavi clicky yapıda. Çıt çıt ses çıkarıyor, kahverengide böyle bir şey yok.
Brown'un sesi biraz daha tok, blue switche pek benzediği söylenemez. Bana kalırsa ben red switch alırdım, sesi beni daha çok cezbediyor. Red switch ile Brown switch arasında (ses bakımından) zaten öyle aman aman bir fark yok.
Yanıtlarınız için teşekkürler. Brown alacağım karar verdim. Eğer ailemi rahatsız ederse red geçerim.

Son düzenleme:
Blue switch kullandım bir süre. Özellikle sessiz ortamda aşırı gürültülü diyebilirim rahatlıkla. Hissiyatı gayet hoş fakat ses yüksekliği zamanla can sıkmaya başlayabiliyor yavaş yavaş.

Red Switch ve brown Switch arasında kalmıştım mağazada denedikten sonra brown aldım ben. Red de his yok brown da his var gibi.
Klavyem James Donkey 610S

Bana göre blue Switch sesi çok fazla, gereksiz, red Switch de sesi pek tatmin edici değil, Brown Switch en mantıklısı.
Çok teşekkür ederim kral adamsın

Yeni konular

Geri
Yukarı