Browser eklenti önerileri

NextDNS Pro da kullanıyorum. Kaynak izleme yapmadığım için hepsi yapılandırılmış bir şekilde kullanıyorum. Bir gün ayrıntılı incelersem belki sayılarını azaltırım.

Bir de hepsinin ayrı ayrı veri görselleştirmeleri olabiliyor, oradan da rahatça izleyebiliyorsunuz, rahat oluyor.

1686132242384.png

uBlock Origin'in kendine özgü filtre listelerini AdGuard içerisinde arattığımda bulamıyorum.

Eki Görüntüle 1810550
Eki Görüntüle 1810551

Son düzenleme:
smartUp Gestures - Fareye haraketler ekleyebiliyorum, internette gezmeyi çok kolaylaştırıyor.
TWP - Firefoxta sayfaları türkçeye çevirmek için kullanıyorum.
uBlock Origin - Reklam engelleyiciler arasında açık ara en iyisi.
Bitwarden - Şifre yöneticisi olarak kullanıyorum.

ChatGPTBox

Google'da falan, arama yaptığınızda "Ask ChatGPT" yerine basınca aradığınız şeyi ChatGPT'ye sorabiliyorsunuz.

Sayfalarda, Kullanıcı betiği(user-script) çalıştırabilirsiniz. Bu eklentiyle 3-4 eklenti kurmak yerine user script kurarak tasarruf edebilirsiniz.

Youtube'da video izlerken, intro, tanıtım, sponsor vs varsa bu eklenti o yeri geçmenizi sağlar.

Sayfaya özel CSS uyarlayabilirsiniz. (Violentmonkey'de olur ama, bunu kullanıyorum ben CSS için.)

Youtube'nin ana sayfasındaki önerileri, shorts'ları falan gizleyebilirsiniz.

Github kullanıyorsanız, bayağı işinize yarayabilecek bir eklenti.

Minimalist bir yeni sekme eklentisi.

Bu eklenti aslında chrome web store'da vardı ama kaldırıldı. Kısa linkleri geçmenizi sağlıyor.

Belirtilen görseli farklı arama motorlarında aratmanızı sağlayan bir eklenti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı