Bruh moment öyle bir andır ki

Bruh moments öyle bir andır ki her ay 40 tane Minecraft Premium dağıtırsın ama kendi hesabın çalınır ve hesapsız kalırsın.
Bruh moment öyle bir andır ki kaliteli videolar yapar, her gün 5 saat yayın açarsın ama biri gelip video thumbnaili başka birinin videosundakine benziyor diye içerik çalıyor der.

Bruh moment öyle bir andır ki Technopat Sosyal'de birine yardım ederken başkası da yardım etmiştir.
Bruh moment öyle bir andır ki yönetim mesajı birleştirirken yeni bir mesaj atarsın.

100Mbps'lik fiber paket almışsındır fakat paket sonunda 100Mbps"e kadar" yazıyordur ve bu yüzden asla 100Mbps hızda kullanamazsınız.
Günde 4 Gereksiz Mesaj cezası yersin.
Ders tam süre nedeniyle bitecekken Zoom hediye süre verir.
Sağ altta Fotoğraflar mikrofonunuzu kullanıyor yazar.
1618730525603.png

Mavi bir ekran gelir ve yazılar görürsün.

Bruh moment öyle bir andır ki çalışmak istemeyen bir sözde öğretmen adayı bana bir başlık verin, özet de yazmam, vaktimi harcamayın diye artislik yapar, konudan ve sunumda ne yapılacağından da bir haberdir ama konuyu okumak yerine Teams'de yarım saat Erasmus anıları ile ilgili çene çalar.

Bruh moment öyle bir andır ki gruba hiçbir şey yazmayan adam sunum planını diğerleri yaptıktan sonra ortaya çıkıp sunumumu yapacağım der.

Bruh moment öyle bir andır ki geleceğin öğretmenlerine bakıp da ülkenin geleceği hakkında endişelenirsin... :(

Geri
Yukarı