BSPWM polybar tema önerisi

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-29 12-27-12.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-29 12-27-12.png
    68,7 KB · Görüntüleme: 41
çalıştı reboot yapınca normal çalıştı. merak ettiğim terminal açıkken çalışıyor sadece çalıştırdığım terminali kapatınca gidiyor olmas gereken bu mu?
Onu şöyle halledebiliriz:
Terminale touch $HOME/.config/autostart/polybar.desktop && <text editörünüz> $HOME/.config/autostart/polybar.desktop yazın ya da dosya yöneticiniz ile .config dosyanızın içindeki autostart klasörüne girip polybar.desktop diye bir belge oluşturun ve text editörünüz ile açın.

İçine şunu yapıştırın:
Kod:
[Desktop Entry]
Exec=bash -c "polybar bspbar"
Icon=application-x-executable
Name=Polybar-başlatma
Bu arada bar GitHub reposundaki ekran görüntüsüne benzemeliydi.
Bunun için polybar klasöründeki config.bak dosyasını silebilirsiniz.

Son düzenleme:
Onu şöyle halledebiliriz:
Terminale touch $HOME/.config/autostart/polybar.desktop && <text editörünüz> $HOME/.config/autostart/polybar.desktop yazın ya da dosya yöneticiniz ile .config dosyanızın içindeki autostart klasörüne girip polybar.desktop diye bir belge oluşturun ve text editörünüz ile açın.

İçine şunu yapıştırın:
Kod:
[Desktop Entry]
Exec=bash -c "polybar bspbar"
Icon=application-x-executable
Name=Polybar-başlatma
Bu arada bar GitHub reposundaki ekran görüntüsüne benzemeliydi.
Bunun için polybar klasöründeki config.bak dosyasını silebilirsiniz.
kaç gündür uğraşıyorum işlerim aksadı ve yoruldum temiz kurulum yaptıktan sonra tekrar deneyeceğim çünkü biraz çıldırdım :D başka distro deneyim hatta öneriniz var mı

kaç gündür uğraşıyorum işlerim aksadı ve yoruldum temiz kurulum yaptıktan sonra tekrar deneyeceğim çünkü biraz çıldırdım :D başka distro deneyim hatta öneriniz var mı
Manjaro BSPWM, ArcoLinux BSPWM, ArcoLinux Xmonad, ArcoLinux i3, ArcoLinux DWM eğer (WM istiyorsanız)
Fedora GNOME/KDE, KDE Neon, Linux Mint, POP_OS! (Normal DE [GNOME, KDE, XFCE gibi] isterseniz)

Yeni konular

Geri
Yukarı