BTC alınmalı mı?

Birkaç arkadaş Koineks'i önermiş bende öneriyorum. Sıfır sorun, Koineks ile çalıştığımdan beri kazanabiliyorum Paribu'dan pek bi kazancım olmadı ve diğer borsalardan da olmadı. Tavsiye Koineks'tir. Tersini söylen ya da hala ikna olmayan varsa googleda bi gezinmesini öneririm Haberlerde bitcointalkda önemli ekomoni bilen insanların bazılarının düşünceleri de Koineks'ten yana

Birkaç arkadaş Koineks'i önermiş bende öneriyorum. Sıfır sorun, Koineks ile çalıştığımdan beri kazanabiliyorum Paribu'dan pek bi kazancım olmadı ve diğer borsalardan da olmadı. Tavsiye Koineks'tir. Tersini söylen ya da hala ikna olmayan varsa googleda bi gezinmesini öneririm Haberlerde bitcointalkda önemli ekomoni bilen insanların bazılarının düşünceleri de Koineks'ten yana
Para kesintisini çok yapıyor.

Btc alınmalı ama iyi bi borsayı seçmen lazım, ya sana tavsiyem olan Thodex borsasına üye olursun yükseliş iniş herhangi bişey olunca alarm gelir ya da diğer borsalara üye olursun her dakika başında durursun. benim çok dilim yandı btcden ama sonunda rayına oturtum işi :) Ben kazanç alınca artık btccilere de yardım edeyim diyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı