BTC alınmalı mı?

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Yatırım tavsiyesi olarak sormuyorum zaten almayı planladığım 100 TL'lik. Sadece heves batsa da önemli değil o kadar deneyim kazanmak istiyorum sizce şu degerlerdeyken almak mantıklı mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2015 yılından beri Btc'yi takip ediyorum. Kazandığım (tıp doktoruyum ve TÜrkiye ortalamasının üzerinde para kazanıyorum) paranın büyük bir kısmını BTC sayesinde kazandım. GÜncel önerilerim;

1-Kripta para denilen şey daha uzun zamanda sadece bir menkul değer olarak kalacak. 1-2 sene öncesinin hayali olan; "paranın yerine geçecek" söylemleri artık pek yakın gibi durmuyor.

2-BTC ile hayatımıza giren blokchain teknoloji bir devrim. 10 sene içinde heryerde olacak.

3-Çok büyük paralar kazanırım, köşe olurum devri bitti. Amacınız bu ise hiç bulaşmayın.

4-Çok ciddi kar (aynı zamanda zarar) getiren al/sat işlemleri yapabilirsiniz. Bu işten anlıyorsanız, gözden çıkarabilceğiniz bir para ile al/sat yapın. Onun dışında alayım kenarda dursun kafası ile çok beklersiniz.

5-Sabit bir geliriniz yoksa, gözden çıkaramayacağınız miktarda paranız yoksa hiç düşünmeyin ve uzaklaşın buralardan.

2015 yılından beri Btc'yi takip ediyorum. Kazandığım (tıp doktoruyum ve TÜrkiye ortalamasının üzerinde para kazanıyorum) paranın büyük bir kısmını BTC sayesinde kazandım. GÜncel önerilerim;

1-Kripta para denilen şey daha uzun zamanda sadece bir menkul değer olarak kalacak. 1-2 sene öncesinin hayali olan; "paranın yerine geçecek" söylemleri artık pek yakın gibi durmuyor.

2-BTC ile hayatımıza giren blokchain teknoloji bir devrim. 10 sene içinde heryerde olacak.

3-Çok büyük paralar kazanırım, köşe olurum devri bitti. Amacınız bu ise hiç bulaşmayın.

4-Çok ciddi kar (aynı zamanda zarar) getiren al/sat işlemleri yapabilirsiniz. Bu işten anlıyorsanız, gözden çıkarabilceğiniz bir para ile al/sat yapın. Onun dışında alayım kenarda dursun kafası ile çok beklersiniz.

5-Sabit bir geliriniz yoksa, gözden çıkaramayacağınız miktarda paranız yoksa hiç düşünmeyin ve uzaklaşın buralardan.
Hocam teşekkür ederim çok bilgilendirici olmuş. Bu işe girip çıkanların ya da içerisinde olanların fikirlerini almak daha önemli.

Bende borsada al sat yapıyorum kesinlikle dediğiniz gibi ihtiyacınız olan parayla yapılacak işler değil bunlar. Gözden çıkaracağın paraları mantıklı yerlere kullanarak izlemelisin sürekli. Piyasayı takip etmelisin. Hepsi ayrı emek ve ayrı süreç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı