BTC dibi görür mü?

Coin değil mi? Kazılıyor işte. 10 IQ gibi konuşuyor olabilirim ama bende çok bir şey bilmiyorum. Belki bu yüzden bir şey ifade etmiyordur.
Bir şey bilmediğin belli, o yüzden keşke sadece yorum yapmayıp izlesen. Bir şeyler öğrenmen için diyorum yanlış anlama.

Bitcoin 30k'ya iğne atmıştı, genellikle mum attığı yere geri dönüyor. En son 31k'ya iğne atıp oradan dönmüş. Benim tahminim 29k'da bir mum kapanışı gelebilir. Oradan tepki alıp yukarı devam eder. Yatırım tavsiyesi değildir benim düşüncemdir.

'Bi' yazmışım orada ama ben zaten şartları bir tutmadım demek istediğim o kadar yükselişten sonra ilk düşüşte ölüp bittik yapan arkadaşlar her düşüşte bu malum konular konuşuluyor.

Bu dusus birden olmadi bir suredir dusuyor ve bu dususun dibini gorup geri artmaya baslayacagini dusunuyorum.

Coin değil mi? Kazılıyor işte. 10 IQ gibi konuşuyor olabilirim ama bende çok bir şey bilmiyorum. Belki bu yüzden bir şey ifade etmiyordur.
Bitcoin ekran kartlarıyla kazılmıyor ama ekran kartları ile kazılan Coin'lerin fiyatları Bitcoin'e bağlı olduğundan dolaylı yoldan etkiler.

Bilmediğiniz konularda yorum yapmak zorunda değilsiniz. Ekran kartlarıyla alakasız bir konu bu.
25K bekliyorum. Kaynak sağlam. İmzalar atıldı.
Bruh, kötü bir şey söylediğimi düşünmüyorum. Bilmiyor olsam bile yine de fikrimi paylaşıyorum. Sorun olduğunu düşünmüyorum. Yorumum: benim için bir şey ifade etmiyor. ☺️ Öğlen bin tane aynı şeyi söyleyen quote gelecek çünkü.

30K Dolar altına salacağını düşünmüyorum. Çok sağlam destek noktası mevcut oralarda. Ama piyasa hiçte güven vermiyor, bekleyip göreceğiz.

Bekledigim gibi kapatti gunu, umarim bekledigim dusus yasanmaz yoksa bir sure zararda dururum.
33bindeki destegi kirarsa 29 oradan 26 ya gidebilir gibi geliyor.

Bekledigim gibi kapatti gunu, umarim bekledigim dusus yasanmaz yoksa bir sure zararda dururum.
33bindeki destegi kirarsa 29 oradan 26 ya gidebilir gibi geliyor.
MACD günlükte al sinyali vermek üzere, ayrıca orta Bollinger bandının altındayız. Bence bir kaç gün yükseliş görebiliriz. YTD

Yeni konular

Geri
Yukarı