BTC ile yurt dışından ödeme alabilir miyim?

ChiReeNJ

Centipat
Daha fazla  
Oyun hesabı satacağım. BTC adresim var, yurt dışından biri bana BTC gönderebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
binance hesabı açtım cüzdan kodum da var. bunu karşı tarafa atıp o BTC atacak değil mi? Bana gelen BTC'yi de TL'ye dönüştürüp satacak mıyım? Bu iş nasıl oluyor hocam yardımcı olur musunuz?

Bildiğim yolu anlatayım, öncelikle işlem için birer adet Binance Global ve Binance Türkiye hesabına ihtiyacınız var.

-Binance Global'den açtığınız hesabın BTC adresini karşı tarafa yollayın.
-Karşı taraf sizin BTC cüzdanınıza ödemeyi gönderdiği vakit, siz de bu ödemeyi Binance Türkiye hesabınızdaki BTC cüzdanına gönderin (hesaplar arası transfer)
-Binance Türkiye hesabınızdaki BTC'yi Türk lirasına çevirin.
-Türk liralarınızı *kendi adınıza olan* bir IBAN adresine gönderin.
-Yaklaşık 1 dakika sonra hesabınıza gelmiş olacaktır.

Bildiğim yolu anlatayım, öncelikle işlem için birer adet Binance Global ve Binance Türkiye hesabına ihtiyacınız var.

-Binance Global'den açtığınız hesabın BTC adresini karşı tarafa yollayın.
-Karşı taraf sizin BTC cüzdanınıza ödemeyi gönderdiği vakit, siz de bu ödemeyi Binance Türkiye hesabınızdaki BTC cüzdanına gönderin (hesaplar arası transfer)
-Binance Türkiye hesabınızdaki BTC'yi Türk lirasına çevirin.
-Türk liralarınızı *kendi adınıza olan* bir IBAN adresine gönderin.
-Yaklaşık 1 dakika sonra hesabınıza gelmiş olacaktır.
İyi akşamlar hocam, öğrenmek için soruyorum ilk adımı atlayıp doğrudan Binance Türkiye hesabımızdaki BTC adresini karşı tarafa yollasak o kişi de BTC cüzdanımıza ödemeyi gönderse bu şekilde de olur mu? Binance Global'i kullanmadan tek uygulamayla yani.

İyi akşamlar hocam, öğrenmek için soruyorum ilk adımı atlayıp doğrudan Binance Türkiye hesabımızdaki BTC adresini karşı tarafa yollasak o kişi de BTC cüzdanımıza ödemeyi gönderse bu şekilde de olur mu? Binance Global'i kullanmadan tek uygulamayla yani.

Evet oluyor, onay yapmadan coin yollayamıyorsun ama TL olarak bankana çekebilirsin. Tabiki kendi banka hesabın olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı