BTCTürk bilgileri çalınmış!

Ne düşünüyorsunuz?

Çalınan bilgiler:

• İsim ve soy isim
  • E-posta adresi
  • Doğum tarihi
  • Telefon numarası
  • Açık adres
  • IP adresleri
  • Hesaptaki bakiye türü ve miktarı
  • Hesap doğrulama için kullanılan kimlikli özçekim
Veriler 2019 yılına aitmiş.
Daha kesin değil, bu bilgileri çaldığını iddia eden hacker şu anda adam akıllı delil sunmuş değil. Normalde birkaç örnek sunması gerekir ama yok, bundan dolayı blöf yapıyor olabilir. Ayrıca BTCTürk bu iddiaları yalanladı ve kontrol edeceklerini böyle bir şey var ise bilgilendireceklerini söylediler. Yani sakin beyler, hanımlar.

Bilmem biraz anlamaya çalışabilirsiniz. (kötü anlamlı demiyorum.)
Tamam anladığımı hemen aktarayım. Namaz kılan insanlara apaçık dalga geçmişsin kardeşim. Adam namazını kılar ve bilemezsin o namaz belki o adamı gerçekten kötülüklerden korur. Ben buna inanıyorum ve lütfen saygı göster. Yani gerçekten şu konuyu namazla bağdaştırıp bunu yazman... Üzgünüm ama utandım adına. 😃

Tamam anladığımı hemen aktarayım. Namaz kılan insanlara apaçık dalga geçmişsin kardeşim. Adam namazını kılar ve bilemezsin o namaz belki o adamı gerçekten kötülüklerden korur. Ben buna inanıyorum ve lütfen saygı göster. Yani gerçekten şu konuyu namazla bağdaştırıp bunu yazman... Üzgünüm ama utandım adına. 😃
Hocam zaten namaz kılmayı ben insanı kötülüklerden koruduğu için söyledim. Ama linç yiyebileceğimi düşünerek sonuna (!) koydum. Koymasam kötü koysam kötü...

İşte sonuna (!) koyduğun için bu bende "bak ben namaz kılıyorum, kötülüklerden korunuyorum, benim bilgilerim çalınmamıştır ki" düşüncesini uyandırdı.(Zaten alaya alarak bunu söylemek istedin.) Benim söylemek istediğim de bizim inancımıza göre bu gerçekten olabilir, gereksiz tartışmaya girmek istemem umarım rahatsız olduğum noktayı anlamışsındır. İyi sosyaller...

Geri
Yukarı