BtcTurk güvenilir mi?

Alım fırsatı veriyor gibime geldi bana da.
Şu hale bak ya. 15 dolar kâr eridi, -2.95’e indi. Millet panik satışı yapıyor ve aşırı şekilde düşmeye devam ediyor. Tahminim, gece 01-02 sularında 41.000-42.000 seviyelerine geri gelecek.
36F3E8B2-43D2-49EC-B30C-E6526AFC8B74.jpeg

Güvenilir değil dediler 15 lira kar etmiştim hepsini çektim. Ama kişisel olarak bir sorun yaşamadım.

Şuraya yazalım da ilerleyen tarihlerde tekrar bakarız. 1 BTC 291.000 TL. Tarih 10.01.2021. Saat 21:03.
Şu an 270.000 TL. %10’a yakın düşüş var. İnanılmaz “keriz” silkeliyorlar şu an. Şu saatten itibaren 45K $ dolar seviyesine kadar çıkacağını düşünüyorum 24 saat içinde.

Şu an 270.000 TL. %10’a yakın düşüş var. İnanılmaz “keriz” silkeliyorlar şu an. Şu saatten itibaren 45K $ dolar seviyesine kadar çıkacağını düşünüyorum 24 saat içinde.
33 Bin dolardan işlem görüyor. Korkanlar saattı bile :) . Elbet yükselecek.

Bence bu 25 Bin doları görmeden durmayacak. En dibi görsün bir bakalım. 41 Bin doları gördü tekrar göre bilir. Bana göre şuan alım fırsatı veriyor.

Anaparanın bile altına düştü kâr oranı. Güzel zarar ettik ama güzel kâr edeceğiz. Asyali abilerimizin coşkuyu vermesini bekliyoruz. 33 bin dolardan bitcoin satacağıma şerefimle zarar ederim daha iyi. 42’den önce satmak yok. Ayrıca alacak arkadaşlar için bir daha böyle fırsat gelmez.

Anaparanın bile altına düştü kâr oranı. Güzel zarar ettik ama güzel kâr edeceğiz. Asyali abilerimizin coşkuyu vermesini bekliyoruz. 33 bin dolardan bitcoin satacağıma şerefimle zarar ederim daha iyi. 42’den önce satmak yok. Ayrıca alacak arkadaşlar için bir daha böyle fırsat gelmez.

Aynen bende öyle diyorum. Kuşbaşı yemem, salça ekmek yerim yine de satmam.

Geri
Yukarı