BtcTurk'ten para mı çekilmeli mi?

XMixtelXx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
BtcTurk'ten daha önce problem yaşayan oldu mu? Binance'ye geçmeli miyim?

Binance'ye geçmeni öneririm. BtcTurk aman duymayayım.

Binance geçin. Problem yaşayan çok kişi var.

Neden Binance varken insanlar Türk borsalarını kullanır anlayamıyorum.

Bi' arkadaşımızın hesabına girmeye çalışmışlardı. Ve BtcTurk şu anda güvenli bir sunucu değil diye düşünüyorum çünkü hacklenen bilgiler İnternet üzerinde satışa çıkarıldı bile. Ve bildiğim kadarıyla komisyon ücreti çok fazla.

Forum üzerinde kripto ile ilgilenen arkadaşlarımızın tek önerisi Binance. Ciddiye alıp geçmenizi öneriyorum.

Türk borsalarında işlem yapmak pişmanlıktır. Milletimiz yeni tosuncuklar çıkarmayı çok seviyor. Sırf Paribu'nun arayüzü kolay diye Binance kullanmayan binlerce insanlar var. Şaka gibi ülkeyiz.

Hacklenmese bile her zaman Binance daha iyidir, coin seçeneği çok hacklenme olasılığı çok daha az diğer borsalardan daha nadir çökme sorunu yaşanıyor gibi nedenler sıralayabiliriz. Şahsen BtcTurk'ü sadece Binance'den para aktarıp banka hesabıma yollamak için kullanıyorum. İleride pişman olmamak için bir an önce sitenin işleyişini öğrenip geçmenizi öneririm.

Hocam sahte uygulama hacklenmiş. Ama BtcTurk'e güven olmaz. Binance daha iyidir.

Hacklenmemiş ama yine de Binance daha iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…