BtcTurk'ten para mı çekilmeli mi?

Bi' arkadaşımızın hesabına girmeye çalışmışlardı. Ve BtcTurk şu anda güvenli bir sunucu değil diye düşünüyorum çünkü hacklenen bilgiler İnternet üzerinde satışa çıkarıldı bile. Ve bildiğim kadarıyla komisyon ücreti çok fazla.

Forum üzerinde kripto ile ilgilenen arkadaşlarımızın tek önerisi Binance. Ciddiye alıp geçmenizi öneriyorum.

Hacklenmese bile her zaman Binance daha iyidir, coin seçeneği çok hacklenme olasılığı çok daha az diğer borsalardan daha nadir çökme sorunu yaşanıyor gibi nedenler sıralayabiliriz. Şahsen BtcTurk'ü sadece Binance'den para aktarıp banka hesabıma yollamak için kullanıyorum. İleride pişman olmamak için bir an önce sitenin işleyişini öğrenip geçmenizi öneririm.

Gerçek BTCTurk hacklenmedi, zamanında fake uygulama aracılığıyla bazı uyanıklar kandırabildiğini kandırdı. Olay hakkında güvenlik uzmanı @0x94'ün flood'unu inceleyin isterseniz.

Yani özetle BTCTurk hacklenmedi, rahatlayabilirsiniz. Herhangi problem söz konusu değil. Önceki haberde de ben de araştırmayı yapmıştım, sızan verilerin gerçek BTCTurk'e ait olmadığını söylemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hacklenmemiş ama yine de Binance daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı